Nów Księżyca w kwietniu to nów Księżyca w Baranie

Nów Księżyca w kwietniu. Nów w Baranie to brama do nowej rzeczywistości

Źródło zdjęć: © Canva, Marzena Drygacz, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,19.04.2023 12:15

W kwietniu wypada nów Księżyca w Baranie. To zjawisko będzie połączone z dwoma innymi astrologicznymi wydarzeniami, dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować. Na jaw mogą wyjść szokujące prawdy, ale dzięki nowiu Księżyca wszystko uda się naprawić.

Różowa pełnia Księżyca już za nami, ale to nie jedyne zjawisko, które w tym miesiącu przygotował dla nas ziemski satelita. Przed nami nów Księżyca w kwietniu. Tym razem musimy się liczyć z poważniejszymi problemami.

Dlaczego? Bo tuż po nowiu Księżyca w kwietniu czeka nas retrogradacja Merkurego. Tak, przed nami trochę trudniejszy astrologicznie czas, ale z pomocą zodiakar na pewno uda nam się przejść przez niego spokojnie. Co robić w trakcie nowiu Księżyca w Baranie?

Kwietniowy nów Księżyca w Baranie

Pod koniec kwietnia czekają nas aż trzy ważne zjawiska. Po pierwsze 19 kwietnia rozpocznie się zaćmienie Księżyca. Zaraz po nim, bo 20 kwietnia będziemy doświadczać nowiu Księżyca, który tym razem wypada w Baranie. Pełnia tego zjawiska będzie przypadała na godzinę 6:15.

Zaraz po tych dwóch dość mocnych zjawiskach czeka nas kolejne, mało przyjemne wydarzenie, czyli retrogradacja Merkurego. Właśnie dlatego powinniśmy poważnie przygotować się na kwietniowy nów Księżyca. Zodiakary oczywiście najlepiej doradzą, jak przejść przez ten czas, by najlepiej wykorzystać jego moc.

trwa ładowanie posta...

Nów Księżyca w Baranie w kwietniu - co robić?

Jak w TikToku mówi wróżka Akima, czyli Marzena Drygacz, w czasie zaćmienia Księżyca i kwietniowego nowiu w Baranie w kosmosie ma się otworzyć brama do nowej rzeczywistości. W tym czasie na jaw mogą wyjść niezbyt przyjemne informacje, ale dzięki nowiu Księżyca uzyskamy jasność umysłu, a nasze życie może stać się lepsze.

- W tym czasie łączyć będzie się z niszczycielskim Plutonem zaćmienie Słońca. Wiadomo, stare musi odejść, aby coś nowego mogło zamanifestować się w naszym życiu. To właśnie przy tym nowiu możemy pomyśleć, co byśmy do swojego życia chcieli przyciągnąć. To teraz zyskacie jasność umysłu - mówi Marzena Drygacz.

trwa ładowanie posta...

Do działania w tym czasie i manifestacji zachęca również Greta Grygorowicz. W TikToku podsumowującym to, co czeka nas w kwietniu, zaznacza, że warto wykorzystać energię nowiu Księżyca do walki o siebie. Z kolei Moshi w TikToku przestrzega, że zaćmienie wydobędzie na światło szokujące prawdy.

- Nów będzie w ostatnim stopniu Barana. To jest taka nasza ostatnia szansa, żeby zdecydowanie przejąć inicjatywę i zawalczyć o siebie, i rozpocząć coś, co jest nam potrzebne do dalszego rozwoju. Dlatego warto tę szansę wykorzystać. Jeżeli nie na działanie to chociaż na konkretne plany - mówi w TikToku Greta.

Zaraz po nowiu Księżyca w Baranie słońce zmienia znak i rozpocznie się czas Byka. 21 kwietnia zacznie się retrogradacja Merkurego, która najpewniej jak zawsze sprawi, że nasze telefony utoną w toalecie, a ex zaczną niezapowiedzianie dzwonić. Właśnie dlatego naprawdę dobrze wykorzystajcie kwietniowe zaćmienie Księżyca w Baranie. To astrologiczne okno, które może dużo zmienić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2