Novak Djokovic

Novak Djoković uznany za BOHATERA szurów, bo tryska "nieszczepionymi plemnikami"

Źródło zdjęć: © Novak Djokovic nieszczepione plemniki / YouTube, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.01.2022 16:43

Serbski tenisista przyleciał na Australian Open niezaszczepiony przeciw COVID-19. Dzięki temu zyskał w oczach negacjonistów nauki, którzy ocenili, że Novak Djoković posiada najcenniejsze nasienie spośród wszystkich ludzi. Zapraszam do świata teorii spiskowych.

O co chodzi w aferze z Novakiem Djokoviciem? Najwybitniejszy tenisista świata przyleciał na turniej Australian Open jako osoba niezaszczepiona przeciw COVID-19. Sportowiec miał korzystać ze zwolnienia z obowiązku szczepienia, którego nie uznały służby migracyjne na lotnisku. Tenisista trafił do aresztu dla migrantów i dopiero dzięki interwencji australijskiego sądu został wypuszczony na wolność.

Ignorancka i nieodpowiedzialna postawa Djokovicia, który od początku pandemii sprzeciwia się szczepieniom i promuje medycynę niekonwencjonalną, zachwyciła negacjonistów nauki. Członkowie grupy Nieszczepione Plemniki (ang. Unvaxxed Sperm) uznali sportowca za bohatera, ponieważ - zgodnie z logiką antyszczepionkowców - tenisista dysponuje najcenniejszym nasieniem na planecie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Nieszczepione plemniki są cenniejsze - teoria spiskowa

Wśród wielu powodów, które negacjoniści nauki wymyślają, aby się nie szczepić, popularna jest teoria spiskowa, jakoby szczepionka pogarszała jakość nasienia. Antyszczepionkowcy powołują się na fake newsa, zgodnie z którym wartość nieszczepionych plemników wzrosła o 21 000%.

To nowe białe złoto. Zapomnij o BitCoinie; prawdziwe pieniądze są w nieszczepionych plemnikach. Nikt nie jest zainteresowany materiałem po szczepie; wszystko, na czym im zależy, to przed Covid i certyfikowane nieszczepione próbki. Nasze telefony zaczynają dzwonić!

- Sam Yankwell [fikcyjna postać, na którą powołują się szury]

Warto podkreślić, że naukowcy nie potwierdzili, że szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 może zaburzać płodność mężczyzn.

trwa ładowanie posta...

Plemniki Novaka Djokovicia na wagę złota

Dziennikarze serwisu "Vice News" weszli na kanał "Nieszczepione Plemniki" (Unvaxxed Sperm) na Telegramie. Kiedy wybuchła afera z serbskim tenisistą, członkowie kanału wpadli w euforię.

Bez wątpienia jego [Djokovicia] nasienie jest teraz najcenniejsze. Będzie on doskonałym bohaterem dla naszego ruchu

Czy ktoś utalentowany mógłby zrobić memy o Djokoviciu jako naszym bohaterze z nieszczepionym nasieniem?

trwa ładowanie posta...

Nick Backovic, ekspert od sztucznej inteligencji, powiedział, że wiele kanałów antyszczepionkowych i sprzeciwiających się lockdownowi świętuje wypuszczenie Novaka Djokovicia na wolność z aresztu migracyjnego. Negacjoniści nauki uznają to jako symboliczne zwycięstwo nad pandemicznymi ograniczeniami. Szczególnie, że władze Australii stosowały wobec antyszczepionkowców bardzo surową politykę.

Aktualizacja: 12 stycznia Novak Djoković wydał oświadczenie, w którym przyznał się do złamania zasad izolacji. Sportowiec wyznał, że mimo iż w grudniu uzyskał wynik dodatni na obecność koronawirusa, świadomie spotkał się z dziennikarzami, aby udzielić wywiaduskłamał podczas składania formularza wjazdowego do Australii.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Vice News/Rzeczpospolita

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
JackSparow,zgłoś
Novak Djokovic dla mnie osobiście bohater, chciał wygrać z systemem stworzonym przez idiotów, wiadomo że nie miał szans. Teraz jest pożywką dla bakterii jak Barbara Kurdej-Szatan. Szkoda, że przez wirusa, większość ludzi straciła zdolność logicznego myślenia i wierzy w to co im podają media. Pogłębia to tylko podziały społeczne. Ciekawe kiedy ludzie się otrząsną? Chyba nigdy, bo król jest nagi i jak sobie wmówi to dużo ludzi to Ci w mniejszości co to widzą, będą się bali powiedzieć coś innego niż reszta myśląca, że ma piękne szaty.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Został zaproszony, a organizatorzy dokładnie wiedzieli ze nie jest zaszczepiony. Zanim coś napiszecie to zbadajcie sprawę bo to Wy wychodzicie na szurów tworzących teorie spiskowe.
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się