Mini Majk zawalczy w High League

Mini Majk ZAWALCZY w oktagonie! Freak fight zorganizuje Malik Montana

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.12.2021 12:33

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski zawalczy podczas 2. edycji High League - gali freak fightów, której gospodarzem jest raper Malik Montana. Jakie dajecie szanse na wygraną członkowi Ekipy Friza?

Mini Majk jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim internecie. Jego życie na Instagramie śledzi ponad 1,8 mln fanów, a kanał Majkela na YouTube zgromadził już ponad 1,5 mln subskrypcji. Nie jest tajemnicą, że mężczyzna zawdzięcza obecną pozycję Karolowi "Frizowi" Wiśniewskiemu, który zaprosił Mini Majka do dołączenia do Ekipy.

Mateusz Krzyżanowski lubi wywoływać kontrowersje. Internauci krytykują mężczyznę za to, jak zachowuje się wobec swojej dziewczyny, Pauliny Kozłowskiej. Niemałą dramę wywołał film, na którym influencer obściskiwał partnerkę przed kamerami mimo jej wyraźnego sprzeciwu. W innym materiale Mini Majk wystawił Paulinę na pośmiewisko, gdy nagrywał, jak dziewczyna słabo radzi sobie z jazdą samochodem.

Mini Majk zawalczy w High League

Federacja, której założycielem jest Malik Montana, ogłosiła, że Mini Majk będzie jednym z zawodników występujących podczas 2. edycji High League. Nie wiemy jeszcze, kto będzie przeciwnikiem członka Ekipy Friza. Pojawiają się spekulacje, że może to być Big Jack albo Carlito - są to niskorośli zawodnicy, którzy już starli się ze sobą podczas 1. edycji High League.

trwa ładowanie posta...

Kiedy High League 2?

2. edycja High League odbędzie się 5 lutego 2022 rokuTauron Arenie w Krakowie. Oznacza to, że Mini Majk wystąpi przed własną publicznością. Już teraz wiemy, że podczas gali zawalczą ze sobą Lexy Chaplin vs. Fagata oraz Pashabiceps vs. Owca.

trwa ładowanie posta...

Warto przypomnieć, że Mini Majk ma już za sobą debiut we freak fightach. Influencer wystąpił na 5. gali Fame MMA, kiedy skrzyżował rękawice z Lordem Kruszwilem. Wówczas niskorosły członek Ekipy Friza poniósł porażkę. Czy tym razem będzie podobnie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0