trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Antyszczepionkowcy piją mocz

Antyszczepionkowcy piją MOCZ. Wierzą, że żółty płyn jest lekarstwem na COVID

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.01.2022 14:57

Big Pharma i deep state są w szoku, bo antyszczepionkowcy znaleźli sposób, jak zakończyć "plandemię". Christopher Key, lider tzw. Szczepionkowej Policji, zaleca terapię moczem jako metodę na nabranie odporności przeciw COVID.

Bill Gates stojący na czele armii zmiennokształtnych reptilian wciąż nie zrealizował demonicznego planu depopulacji ludzkości. Pandemia (lub jak niektórzy wolą ją nazywać PLANdemia) rozgościła się na Ziemi na dobre i raczej prędko stąd nie zniknie. Podczas gdy najmądrzejsze umysły w świecie nauki myślą, jak uchronić ludzkość przed COVID-em, antyszczepionkowcy już znaleźli rozwiązanie - mocz.

Popularyzatorem terapii moczem jest Christopher Key - lider tzw. Szczepionkowej Policji (ang. Vaccine Police), organizacji, która potępia stosowanie szczepionek jako metody na uodpornienie się przeciwko COVID-19. Mężczyzna zapracował sobie na szefowanie tej organizacji - zasłynął wypowiedzią, że pracownicy sieci supermarketów Walmart powinni zostać zabici za to, iż sprzedają szczepionki.

trwa ładowanie posta...

Na czym polega terapia moczem?

Według antyszczepionkowców terapia moczem wygląda dokładnie tak, jak to sobie wyobrażacie - czekacie aż poczujecie parcie na pęcherz, wypróżniacie się, a następnie pijecie własne siki. Tylko tyle i aż tyle. Nagranie, na którym Christopher Key zaleca terapię moczem swoim wyznawcom, robi viralowe zasięgi na Twitterze.

Christopher stwierdził, że terapia moczem istnieje od wieków. Ostrzegł, że "szczepionka to najgorsza broń biologiczna" i przyznał, że sam pije swoje siki.

Na temat antidotum, jakim jest terapia moczem, mamy wiele badań. Być może jest to dla was szalone, ale ludzie, Bóg dał nam wszystko, czego potrzebujemy.

- Christopher Key
trwa ładowanie posta...

Czy terapia moczem jest skuteczna?

Tak jak Bill Gates nie jest zmiennokształtnym reptilianinem, tak i picie własnego moczu nie uodparnia przeciw COVID - mogą to sprawić jedynie szczepionki. Dr Amanda Torres z Winchester Hospital w Bostonie ostrzega, że nie ma naukowych dowodów na skuteczność terapii moczem, która może być nawet niebezpieczna dla ludzkiego życia. Podobnego zdania jest dr Jon Klein z University of Louisville College of Medicine.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu