lifestyle
Fame MMA 14: Laluna tłumaczy się z porażki: "Nie byłam w stanie zadać ciosu Wiki, bo miała taktykę uciekania"
Nieszczepione plemniki są warte więcej niż bitcoiny?

Nieszczepione PLEMNIKI są warte więcej niż BITCOINY? Szury już się totalnie odkleiły

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.12.2021 16:06

Gdyby Denis Villeneuve miał kryzys twórczy przy pisaniu scenariusza kolejnego filmu science fiction, powinien zwrócić się o pomoc do antyszczepionkowców. W wymyślaniu powodów, dlaczego nie warto się szczepić, wyróżniają się nieograniczoną fantazją.

bFFvcxoz

Nie mam już siły do antyszczepionkowców. Mimo dwóch lat pandemii i katastrofalnej liczby zgonów niektóre osoby nadal uważają, że COVID nie istnieje, a szczepionki zawierają chip, truciznę albo cokolwiek innego, co narodziło się w mózgu wyżartym przez piosenki Ivana Komarenko i filmy z żółtymi napisami.

Negacjoniści nauki w wymyślaniu powodów, dlaczego nie warto się szczepić, sięgają po teorie spiskowerewelacje z najgłębszych otchłani internetu. Pewien portal walczący z "plandemią", któremu nie będziemy robić tu reklamy, powołuje się na Sama Yankwella z lokalnego banku nasienia GoodSeed 4U. Tenże facet, którego tożsamość wcale nie brzmi podejrzanie, miał powiedzieć:

bFFvcxoB

To nowe białe złoto. Zapomnij o BitCoinie; prawdziwe pieniądze są w nieszczepionych plemnikach. Nikt nie jest zainteresowany materiałem po szczepie; wszystko, na czym im zależy, to przed Covid i certyfikowane nieszczepione próbki. Nasze telefony zaczynają dzwonić!

- Sam Yankwell

Ciekawi Was, o czym jeszcze mówił Sam Yankwell z lokalnego banku nasienia GoodSeed 4U? Zachowajcie wybuch śmiechu na to, co zaraz przeczytacie:

Nieszczepieni dawcy po 2020 roku mają dodatkowe korzyści z badań przesiewowych pod kątem wyższego IQ, umiejętności logicznego myślenia i niezależnego myślenia. [...] Dodaj do tego prawdopodobne osiągnięcie odporności na całe życie u większości populacji, a zobaczysz, dlaczego nasi bardziej logicznie myślący darczyńcy doszli do takiego wniosku.

- Sam Yankwell

Skąd pochodzi wywiad z Samem Yankwellem?

Wywiad z Samem Yankwellem pierwotnie ukazał się na anglojęzycznej satyrycznej stronie "Sodom Sun", która m.in. przeprowadziła wywiad z szatanem cierpiącym na depresję oraz stwierdziła, że wartość nieszczepionego mleka z piersi karmiącej matki wzrosła o 11 000%. Antyszczepy uznały, że "Sodom Sun" to wiarygodne źródło. To chyba wszystko o nich mówi...

bFFvcxoD

Wisienką na torcie jest znaczenie nazwiska Yankwell. W języku angielskim słowo "yank" oznacza szarpać, a "well" oznacza dobrze. Co wychodzi, kiedy połączycie te dwa słowa?

Tak, szury powielają fake newsy, ale ćsssichutko, nie mówcie im tego, bo o czym będziemy pisać?
Tak, szury powielają fake newsy, ale ćsssichutko, nie mówcie im tego, bo o czym będziemy pisać?

Naukowcy ustalili, że szczepienia przeciw COVID nie zaburzają płodności mężczyzn

Nauczmy szury, jak korzystać z wiarygodnych źródeł w internecie. Jak podaje portal "Nauka w Polsce" (powstały w wyniku współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Polskiej Agencji Prasowej), wyniki nowych badań w USA nie potwierdzają obaw, że szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 może zaburzać płodność mężczyzn. Wręcz przeciwnie - po szczepieniach przeciwko COVID-19 z użyciem preparatów w technologii mRNA jakość nasienia poprawia się.

bFFvcxoJ

Specjalnie dla Was, specjaliści od plandemii, linkuję do ARTYKUŁU, żebyście go przeczytali, zanim zaczniecie pisać w komentarzach, że czujecie się prześladowani, hurr durr, segregacja sanitarna.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jak tam kiedy czwarte daweczki lecą w ramię IQowce 😆
Odpowiedz
2
like
0
dislike
TN13,zgłoś
"Nauczmy szury, jak korzystać z wiarygodnych źródeł w internecie. Jak podaje portal "Nauka w Polsce" (powstały w wyniku współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Polskiej Agencji Prasowej)," Dzięki, że ostrzegacie przed PAP.
Odpowiedz
3
like
4
dislike
Komentarze (2)
arrow
10 dni płatnego urlopu. Benefit dla osób transpłciowych i niebinarnych