lifestyle
"Piękna Dziewczyna" ze "świętymi" poradami dla kobiet. Projekt jest… dofinansowany przez rząd
Nieszczepione plemniki są warte więcej niż bitcoiny?

Nieszczepione PLEMNIKI są warte więcej niż BITCOINY? Szury już się totalnie odkleiły

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.12.2021 16:06

Gdyby Denis Villeneuve miał kryzys twórczy przy pisaniu scenariusza kolejnego filmu science fiction, powinien zwrócić się o pomoc do antyszczepionkowców. W wymyślaniu powodów, dlaczego nie warto się szczepić, wyróżniają się nieograniczoną fantazją.

bGyQkKHT

Nie mam już siły do antyszczepionkowców. Mimo dwóch lat pandemii i katastrofalnej liczby zgonów niektóre osoby nadal uważają, że COVID nie istnieje, a szczepionki zawierają chip, truciznę albo cokolwiek innego, co narodziło się w mózgu wyżartym przez piosenki Ivana Komarenko i filmy z żółtymi napisami.

Negacjoniści nauki w wymyślaniu powodów, dlaczego nie warto się szczepić, sięgają po teorie spiskowerewelacje z najgłębszych otchłani internetu. Pewien portal walczący z "plandemią", któremu nie będziemy robić tu reklamy, powołuje się na Sama Yankwella z lokalnego banku nasienia GoodSeed 4U. Tenże facet, którego tożsamość wcale nie brzmi podejrzanie, miał powiedzieć:

bGyQkKHV

To nowe białe złoto. Zapomnij o BitCoinie; prawdziwe pieniądze są w nieszczepionych plemnikach. Nikt nie jest zainteresowany materiałem po szczepie; wszystko, na czym im zależy, to przed Covid i certyfikowane nieszczepione próbki. Nasze telefony zaczynają dzwonić!

- Sam Yankwell

Ciekawi Was, o czym jeszcze mówił Sam Yankwell z lokalnego banku nasienia GoodSeed 4U? Zachowajcie wybuch śmiechu na to, co zaraz przeczytacie:

Nieszczepieni dawcy po 2020 roku mają dodatkowe korzyści z badań przesiewowych pod kątem wyższego IQ, umiejętności logicznego myślenia i niezależnego myślenia. [...] Dodaj do tego prawdopodobne osiągnięcie odporności na całe życie u większości populacji, a zobaczysz, dlaczego nasi bardziej logicznie myślący darczyńcy doszli do takiego wniosku.

- Sam Yankwell
trwa ładowanie posta...

Skąd pochodzi wywiad z Samem Yankwellem?

Wywiad z Samem Yankwellem pierwotnie ukazał się na anglojęzycznej satyrycznej stronie "Sodom Sun", która m.in. przeprowadziła wywiad z szatanem cierpiącym na depresję oraz stwierdziła, że wartość nieszczepionego mleka z piersi karmiącej matki wzrosła o 11 000%. Antyszczepy uznały, że "Sodom Sun" to wiarygodne źródło. To chyba wszystko o nich mówi...

bGyQkKHX

Wisienką na torcie jest znaczenie nazwiska Yankwell. W języku angielskim słowo "yank" oznacza szarpać, a "well" oznacza dobrze. Co wychodzi, kiedy połączycie te dwa słowa?

Tak, szury powielają fake newsy, ale ćsssichutko, nie mówcie im tego, bo o czym będziemy pisać?
Tak, szury powielają fake newsy, ale ćsssichutko, nie mówcie im tego, bo o czym będziemy pisać?

Naukowcy ustalili, że szczepienia przeciw COVID nie zaburzają płodności mężczyzn

Nauczmy szury, jak korzystać z wiarygodnych źródeł w internecie. Jak podaje portal "Nauka w Polsce" (powstały w wyniku współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Polskiej Agencji Prasowej), wyniki nowych badań w USA nie potwierdzają obaw, że szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 może zaburzać płodność mężczyzn. Wręcz przeciwnie - po szczepieniach przeciwko COVID-19 z użyciem preparatów w technologii mRNA jakość nasienia poprawia się.

bGyQkKId

Specjalnie dla Was, specjaliści od plandemii, linkuję do ARTYKUŁU, żebyście go przeczytali, zanim zaczniecie pisać w komentarzach, że czujecie się prześladowani, hurr durr, segregacja sanitarna.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
xdantyszcz3,zgłoś
wystarczy wpisać w google "zmarł nagle"...i wtedy zaczynasz się bać że jakoś chyba te antyszczepy miały rację a Ty ie znasz dnia ani godziny kiedy padniesz ale to już niedługo....
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Antyszcz,zgłoś
Może i szury, ale jakoś nie widzę że wracamy do normalności i 4 oraz 5 daweczka są w drodze😂 będziecie się szczepić jak bydło i co wam to da? Nic.. dopóki pan z telewizora wam nie powie, że to koniec to będziecie wykonywać wszystkie rozkazy.. 🐑🐑🐑
Odpowiedz
2
like
0
dislike
Jak tam kiedy czwarte daweczki lecą w ramię IQowce 😆
Odpowiedz
4
like
0
dislike
Zobacz komentarze: 4
Komentarze (4)
arrow
Najjjka, katolicka tiktokerka, zawalczy na High League? Może z Mają Staśko?