pop-qultura
Opera w Białymstoku nie chciała wpuścić Ralpha Kamińskiego na scenę? Jest oświadczenie artysty
Natsu casting

Natsu szuka osób, które z nią ZAMIESZKAJĄ! Robi casting do jej własnej ekipy

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.11.2021 10:25

Kto z Was chce zasmakować wielkiej sławy? Natalia "Natsu" Karczmarczyk daje możliwość spełnienia marzeń o karierze w branży influencerów. Członkini Teamu X kompletuje ekipę, która zawojuje polski internet.

bEUzIOiH

Na polskim YouTube konkurują ze sobą dwa kolektywy influecnerów - Ekipa Friza i Team X. Liderką drugiej z tych grup jest Natalia "Natsu" Karczmarczyk, która już wkrótce "przejdzie na swoje". Influencerka opuści Team X, w skład którego wchodzą m.in Mona, Piechu, Sheo, Leksiu, aby pracować nad autorskim projektem. Natsu zapowiedziała, że będzie to coś, czego nikt w polskim internecie nie zrobił.

Szczegóły na temat nowego przedsięwzięcia Natsu są (jeszcze) zagadką. Niemniej jednak influencerka uchyliła rąbka tajemnicy na swoim Instagramie, gdzie ogłosiła nabór do projektu. "Właśnie zaczyna się coś wielkiego w moim życiu, kolejny ciekawy etap! Szukam osób, które dołączą do mojego projektu i zamieszkają razem ze mną oraz innymi influencerami".

Jak dołączyć do projektu Natsu?

Natsu informuje, że pod uwagę weźmie pierwsze 5000 zgłoszeń, z których 100 osób zaprosi na casting w poniedziałek (29.11) w Warszawie. Zgłoszenia przyjmuje do piątku (26.11) do godziny 17:00. Influencerka zachęca słowami: "Jeśli uda Ci się dostać do kolejnego etapu to spędzisz ze mną kilka ciekawych dni i mam nadzieję, że zapamiętasz je na długo".

bEUzIOiJ

Link do formularza, dzięki któremu możecie się zgłosić, otrzymacie wtedy, gdy zapiszecie się na newsletter Natsu.

Co dalej z Natsu?

Natalia wyjaśniła fanom, że odchodzi z Teamu X, ponieważ chce się rozwijać i zmienić otoczenie. - Mieszkam w domu X najdłużej ze wszystkich, którzy mieszkali tu dotychczas. Byłam i w pierwszym, i w drugim projekcie. Wydaje mi się, że pora iść dalej - tłumaczy influencerka. Natsu obiecuje, że mimo, iż rozstaje się z Teamem X, nadal będzie się pojawiała gościnnie na odcinkach.

ODCHODZĘ Z TEAM X...?

Kto z Was ma ochotę dołączyć do nowego projektu Natsu?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Wandelopa,zgłoś
Szkoda mi że nati odchodzi ale no cóż....
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Genzie: fani krytykują NUDĘ i członków. A Fusialka tworzy filmy z uczestnikami "Twoje 5 Minut!": Matim, Kingą i innymi