Natsu World nowym projektem Natsu?

Natsu ODCHODZI z Teamu X?! Influ ujawniła swój nowy projekt: NATSU WORLD

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.10.2021 12:30

Natsu World będzie nowym projektem Natalii? Wszystko wskazuje na to, że tak! Wypowiedzi pewnej członkini Teamu X wskazują na rychłe odejście kogoś z projektu…

Natsu jest jedyną członkinią drugiego Teamu X, która była także w jego pierwszej odsłonie. To ona jest swoistą "matką" Teamu X2, który powstał na zgliszczach dramy z Dubielem, Blońskym i Lexy. Wszystko wskazuje na to, że Natalia Kaczmarczyk może za chwilę ogłosić coś dużego. Mam dla was ciekawe info!

Prawdą jest, że Natsu była najważniejszym członkiem nowego Teamu X - na początku oczywiście. Wcieliła się w postać prowadzącej, która wprowadziła nowe osoby w influencerski świat.

TO NIE KONIEC TEAM X...

Minął już prawie rok od startu Teamu X2, a już pojawiają się pierwsze przecieki o nadchodzącym projekcie.

Startuje Natsu World

Natsu w poniedziałek zapowiedziała, że najwierniejsi fani mogą zapisywać się "do nowego projektu". Na Stories podrzuciła linka do newslettera projektu, który ma "narobić sporo szumu".

Odsłaniam Karty!

Zapraszam Cię serdecznie do mojego świata i możliwości towarzyszenia mi przy nowym projekcie, który narobi sporo szumu.

Chcę pokazać Wam jak wygląda moje życie, biznes i praca za kulisami. Mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować, zmotywować oraz przekazać wiedzę, która pozwoli Wam spełnić marzenia.

Natsu World będzie powodem odejścia Natsu z Teamu X?
Natsu World będzie powodem odejścia Natsu z Teamu X? (Instagram)

Z nazwy strony wynika, że projekt będzie się nazywać "Natsu World". Ale czy mamy pewność, że chodzi tutaj o tę nazwę? Tak! Trochę poszukałem i dotarłem do ciekawych informacji.

Natalia utworzyła nową firmę… NATSU WORLD

Jak wynika z ogólnodostępnych baz danych, Natalia zarejestrowała swoją firmę 22 września br. Jest to biznes, który będzie mógł m.in. prowadzić działalność agencji reklamowej, sprzedawać rzeczy czy produkować filmy.

Natsu World - informacje o spółce
Natsu World - informacje o spółce (Internet)

Forma prawna to spółka z.o.o. - ale standardowo, nie jest to firma Natsu. Powiązane są dwie osoby oraz… agencja Spotlight:

 • Agencja ma 500 udziałów.
 • Natsu 300 udziałów.
 • Bartłomiej Wylężek ma 200 udziałów.

Agencję reprezentuje Wojciech Szaniawski, jej współzałożyciel. Ciekawe, dlaczego Stuu nie uczestniczy w tym projekcie...

Także oto sprawdzone informacje. A teraz pora na sferę domysłów.

Natsu zaczyna nowy projekt. Czy to ona ma odejść w grudniu?

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby Julia Żugaj miała odejść z Team X w grudniu. Szybko je zdementowała, ale - jak podają użytkownicy Discorda Watahy - ostatnio na Stories napisała, że "ktoś inny" ma odejść z projektu.

Natsu World będzie powodem odejścia Natsu z Teamu X?
Natsu World będzie powodem odejścia Natsu z Teamu X? (Instagram)

W rozmowie z Pomponikiem w sierpniu Natsu wyjawiła, że… jej odejście jest prawdopodobnie!

Ustaliliśmy sobie, że chcemy działać rok, żeby nikt nie miał poczucia, że musi w "Team X" trwać w nieskończoność. Nie ma co ukrywać, mieszkanie z całą ekipą, w tyle osób, jest obciążające i nie każdy sobie z tym dobrze radzi.

Jestem w tym domu najdłużej, mieszkam tam około 2 lata. Byłam w poprzednim projekcie, jestem w tym i zobaczę, jak to będzie. Może będę chciała iść w inną stronę? Czas pokaże...

Możliwe jest, że będę chciała zmienić środowisko, miejsce zamieszkania. Ten dom, mimo że w nim mieszkamy, jest miejscem pracy. To jest obciążające, po 2 latach czuję się, jakbym ciągle była w pracy.

Bingo!

Połączmy wszystkie kropki:

 • Natsu jest zmęczona projektem.
 • Zapowiadała możliwe odejście z Team X2.
 • 22 września stworzyła nową spółkę Natsu World.
 • W poniedziałek dodała zapowiedź projektu na swoim stories.

Wszystko raczej przesądzone! Wychodzi na to, że Natsu odejdzie z Teamu X2 w grudniu :O

Tak jeszcze dolewając oliwy do ognia: ostatnio było głośno o Natsu, bo wystawiła na sprzedaż paletkę kosmetyków od Ingrid. Niby nie ma w tym nic specjalnego, ale paletę otrzymała pewnie za darmo od firmy.

Z jednej strony: o nie, influencerka zarabia na giftach. Ale z drugiej... miałoby się zmarnować? Internet oczywiście zawrzał, ale realnie takie akcje dzieją się od lat. Ile to było sytuacji, gdzie recenzenci sprzedawali fizyczne kopie gier przeznaczone "tylko dla prasy"? Setki.

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 14
 • emoji ogień - liczba głosów: 5
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
 • emoji smutek - liczba głosów: 7
 • emoji złość - liczba głosów: 7
 • emoji kupka - liczba głosów: 9
pppppp,zgłoś
Szkoda, że Natalia zamierza odejść z Team X, jeśli to prawda. Team X to rodzina, powinni tworzyć razem jak najwięcej. Szkoda fanek teamu X :( Natalii też nie wiadomo, czy wyjdzie to na dobre pod kątem jej kariery.
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
hehe,zgłoś
najlepiej, zeby wrocila na SU. to do niej najlepiej pasuje.
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się