ludzie
Król szurów stanie przed sądem. Grozi mu wysoka kara
Leksiu odchodzi z Team X

Leksiu opuszcza Team X! Influencer ZAWIESZA działalność w internecie

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.01.2022 11:35

To musiało się tak skończyć. Leksiu ogłosił, że odchodzi z Teamu X i znika z mediów społecznościowych. Bohater najgłośniejszej dramy ze stycznia 2022 roku zamierza skupić się na rozwiązaniu swoich problemów.

Nikt się nie spodziewał, że Leksiu - z pozoru najsympatyczniejszy i najcieplejszy członek Teamu X - skrywa drugie, mroczniejsze oblicze. Kiedy youtuber Konopski wypuścił film, w którym dowodził, że Leksiu wysyłał zdjęcia genitaliów do 14-letniej fanki, internauci wydali wyrok. Po czasie okazało się, że Konopski zrobił nierzetelny materiał, bo dziewczyna była o rok starsza.

Wysyłanie nudesów czy to do 14-, czy do 15-latki jest tak samo obleśne, obrzydliwe i niedopuszczalne, jednak z punktu prawnego jest to różnica. Leksiu nie jest pedofilem - a taka łatka przylgnęła do niego po pierwszym filmie Konopskiego - tylko osobą z mocno wypaczonym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, który wykorzystywał sławę do zaspokajania swoich chorych fantazji. Na szczęście to już się skończyło.

Leksiu odchodzi z Teamu X i robi przerwę od internetu

Na InstaStory Leksia pojawił się komunikat, z którego dowiadujemy się, że influencer zamierza zająć się sobą i swoimi problemami: "Minął rok projektu TEAM X. Postanowiłem odejść, bo nie chcę, żeby to, co się stało, miało wpływ na team. Zatrzymuję też na razie swoją aktywność w internecie, muszę skupić się na sobie i swoich sprawach. Dziękuję wszystkim widzom".

Leksiu odchodzi z Team X
Leksiu odchodzi z Team X (Instagram)

Influencerzy zgodnie oceniają decyzję Leksia

Twórcy kanałów commentary, którzy analizowali dramę, przyznali, że odejście z Teamu X i zawieszenie kariery było najrozsądniejszą decyzją ze strony Leksia. "Wszyscy się tego spodziewaliśmy, wielkiego zaskoczenia nie ma" - napisał Revo. Z kolei Wardęga przypominał case Marcina Dubiela, który kiedyś oficjalnie odszedł z Teamu X, ale działał za kulisami. Czy w przypadku Leksia będzie podobnie?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Leksiu odchodzi z Team X
Leksiu odchodzi z Team X (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
Komentarze (0)
arrow
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro