Kto odchodzi z Team X?

Team X się rozpada, bo odchodzi CZWÓRKA członków? :O Już szukają dla nich zastępstwa?

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.10.2021 11:30

Team X, a raczej jego druga inkarnacja, się kończy? Obecna forma istnieje z nami już nieprzerwanie przez rok, a więc też ludzie mieszkają ze sobą cały ten czas. Oficjalnie rozpoczęły się pierwsze odejścia. Czyje?

Team X to zbiór różnorakich twórców internetowych. Tych początkujących i tych, którzy przebyli już swoją drogę do sławy. "Pierwsza wersja" zawierała m.in. Marcina Dubiela, Kacpra Błońskiego czy Lexy Chaplin. Główny cel projektu Team X to… zarobek. Nowi influencerzy są "tworzeni" przez większych twórców, którzy przekierowywują do nich swoje zasięgi. Po głośnym rozpadzie pierwszego Teamu X powstała druga jego odsłona. Teraz obyło się bez większych rozstań i dram. Najgłośniej było na wiosnę o Natsu, lecz wszystko ucichło całkiem szybko. Przepowiednia Konopskiego, który mówił, że "to zniszczy Team X" się nie spełniła.

W grudniu minie rok od startu projektu - i czuć, że obecna chemia się kończy. Trudno jest niektórym tworzyć przez cały rok, z tymi samymi osobami ciekawy i interesujący content. Także agencja, która stoi za Teamem, to wie, ponieważ już rozpoczęły się pierwsze odejścia.

Karol odszedł z Teamu X

Tak, oficjalnie Karol Pieszko odchodzi z Teamu X. W filmie wyjaśnił, że nie dodawał nic na social media przez dwa miesiące przez jego prywatne sprawy. Najciekawsza część pojawia się w pierwszej minucie, bo dalsza część filmiku, to dziwne "ostatnie" rzeczy, typu ostatni siad na kanapie, ostatnie wspominki itp.

Odchodzę...

I ta osoba miała już odejść, każdy o tym wiedział. Ale warto wspomnieć o drugiej influenserce, którą wszyscy typują do odejścia: Natsu.

Natsu ODCHODZI

Jeszcze nie w grudniu, jak przekazała na ostatnim "Psiakowozie" z Wardęgą, a w 2022 roku. Oficjalnie ma odejść i zacząć tworzyć sama swój content. Jak wcześniej odkryłem dla was, prawdopodobnie następnym projektem będzie Natsu World, czyli twór współtworzony przez agencję zajmującą się Teamem X, Spotlight.

Natalia zostanie "jeszcze chwilkę", ale zdradziła też, kto może odejść:

Sheo też odejdzie?

trwa ładowanie posta...

Sheo, czyli Maciek Ejsmont, powinien być znany wszystkim fanom Minecrafta. To on odpowiadał za legendarne serie z youtuberką MagdalenąMariąMoniką w 2012 i dalej. Ach, to były czasy. Sheo, jak twierdzi społeczność Teamu X, ma także odejść w najbliższym czasie. I jeżeli miałbym stawiać kasę na odejście któregoś z członków, to Maciek byłyby moim pierwszym wyborem.

A teraz pora na sferę domysłów - wszystko przez tiktoka Patrycji Mołczanow

Dwa dni temu Patrycja dodała na swojego TikToka niby śmieszny film, zdający się ujawniać jeszcze jednego członka, który miałby odejść z Team X2:

trwa ładowanie posta...

Tylko problem z tym jest jeden: wszyscy zaczęli mówić, jakoby to Leksiu też miał odejść. Oczywiście kierując się tym filmikiem. Nie ma żadnych potwierdzeń, ale (co niestety nie jest niepodważalnym argumentem) samemu mi się wydaje, że kilka godzin po filmiku Karol mówił, że "przekaże telefon osobie, która chce odejść z Teamu X" i… tą osobą był właśnie Leksiu. Cóż, zobaczymy - szkoda byłoby zobaczyć odejście jednego z najbardziej charyzmatycznych członków zespołu.

Team X szuka nowych członków

W środę na oficjalnym Instagramie Teamu X pojawiła się informacja, że agencja szuka nowych członków:

Robimy odcinek!
“CASTING NA NOWEGO CZŁONKA TEAM X”
Szukamy ośmiu osób!
Chętni muszą mieć skończone 18 lat i przesłać videozgłoszenie, w którym uzasadniają, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie CIEBIE!

Team X szuka nowych członków?
Team X szuka nowych członków? (Instagram)

Taki wybór na ogłoszenie rekrutacji może być dziwny - zawsze istnieje szansa, że jest to jedynie zabawa. Wiecie, taki sposób na podsycenie napięcia u fanów. Przecież są obok nas osoby, które śledzą każdy ruch Teamu X, więc… why not. A jeżeli jest to prawdziwa rekrutacja, to ktoś pewnie będzie mieć szansę na zdobycie tysięcy followersów na Instagramie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 11
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 53
  • emoji złość - liczba głosów: 20
  • emoji kupka - liczba głosów: 21