popkultura
Wyciek info o nowych zestawach LEGO: Zelda, Harry Potter, Batman
Move Federation: KFC zestaw Move Box

Move Federation: KFC wyda zestaw Move Box ze zniżką na PPV. Ile kosztuje?

Źródło zdjęć: © Instagram Move Federation, KFC Materiały prasowe, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.11.2022 09:15

Nowe wieści o Move Federation! KFC wyda Move Box, czyli specjalny zestaw przeznaczony dla fanów parapiłkarskiej federacji. Co w nim znajdziemy? Ile to będzie kosztowało?

Dania z KFC czy innych fast foodów to nie najlepsze rozwiązanie dla zdrowia w sporych ilościach, czy zbyt często. Objadanie się Zingerami czy Granderami nie skończy się najpewniej najlepiej. Ale od czasu do czasu każdy może sobie pozwolić na takie smakołyki. Wszystko jest dla ludzi. Byle z umiarem!

Move Federation i KFC?

Move Federation, stosunkowo nowa federacja sportowa dedykowana nie tyle sportowcą, co influencerom, nawiązała współpracę z KFC, ktory został sponsorem projektu. KFC i sport? Dyskusyjne, wiem. I to też zauważyli internauci:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

KFC teraz zamierza ruszyć z ofensywą i ruszyć z kopyta z promowaniem Move Federation. Tak przynajmniej wynika z nieoficjalnych przecieków.

Move Box, czyli zestaw KFC i Move Federation

Od 5 do 19 listopada będziecie mogli zakupić w KFC produkt o nazwie Move Box, czyli zestaw dedykowany Move Federation. Będzie zawierać stripsy, wingsy oraz obniżkę na PPV rozgrywek. To ile tego będzie?

  • Sześć szt. Strips;
  • Sześć szt. Hot Wings;
  • Kod ze zniżką 10 zł.

Wszystko to za 39,99 zł. Kod obniża cenę PPV z 33,33 zł do 23,33 zł. Ale i też obniża cenę zestawu do 29,99 zł. Czy to się opłaca?

Kubełek 11 Strips i 11 Hot Wings kosztuje 55,99 zł. 15 Hot Wingsów kosztuje 41,99 zł (+ 2x średnie frytki). Move Box nie jest najgorszym wyborem. Nie jest tani, ale z drugiej strony, gdybyśmy chcieli odtworzyć Move Box w "Stwórz swój kubełek", to za to samo wydalibyśmy 41 złotych.

Reasumując: Move Box za 39,99 zł, dostajemy 12 kawałków kurczaka i obniżkę 10 zł na PPV Move Federation. Wszystko to od 5 listopada.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 30
Komentarze (0)
arrow
Armie Hammer o zarzutach w sprawie gwałtów na partnerkach