Quebonafide dołącza do składu Pashy  na Move Federation 2

Move Federation zdradza kolejnego gracza. Do drużyny Pashy dołącza Quebonafide

Źródło zdjęć: © Forum, fot. Radosław Nawrocki / FORUM, canva
Weronika Paliczka,
11.08.2023 10:00

Do składu Emeritos Banditos na Move Federation 2 dołącza Młody Grabus. Choć ten pseudonim znany jest mniej niż pierwsza ksywka rapera, to jednak wszyscy fani wiedzą, o kogo chodzi. Na gali Move Federation 2 wystąpi Quebonafide.

O tym, że Quebonafide ma dołączyć do Move Federation 2, mówiło się od dłuższego czasu. Teraz jednak przypuszczenia okazały się faktem. Na zdjęciu promocyjnym Młody Grabus pozuje w fioletowej koszulce. Oznacza to, że Quebo wystąpi w drużynie Emeritos Baditos, której kapitanem jest Pasha Biceps.

Oprócz Quebo w drużynie Emeritos Banditos wystąpi były hypeman rapera, Krzy Krzysztof. Na murawie pojawi się także Izak, SajuWampir. W przeciwnym teamie Japczan kapitanem będzie Japczan, a u jego boku pojawią się Medusa, Młody, Paramaxil, Borys LBD oraz MMaupa.

trwa ładowanie posta...

Kiedy odbędzie się Move Federation 2?

Gala Move Federation 2 odbędzie się 7 października w PreZero Arena Gliwice. Jednym z prowadzących gali będzie Krzysztof Stanowski. Formuła gali różni się od klasycznych meczów piłki nożnej: rozgrywki trwają 20 minut, na boisku występuje sześć piłkarzy z każdej drużyny, brak jest również piłkarzy rezerwowych.

Punktacja również jest dostosowana - jeden pkt za strzelenie gola, dwa za bramkę ze swojej połowy, trzy za bramkę zdobytą po wykonaniu tzw. supermove, czyli np. przewrotce. Każda drużyna rozgrywa jeden mecz. Dwie najlepsze ekipy dołączą do Team Crusher oraz Team Boxdel w walce o wygraną podczas Big Final.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
AsLav,zgłoś
Ogólnie jestem tą psychofanką ktora w pierwszych rzedach krzyczy Quebo I tak teraz myśle co takiej psychofance powiedziec xd
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się