social media
Rosja ukarała Twitcha za prawdę o wojnie. Wysoka grzywna
Krzysztof Gonciarz kontra młodzież ze Starachowic

Młodzież ze Starachowic wyjaśniła Krzysztofa Gonciarza. Czapki z głów!

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Facebook, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.12.2022 14:00

Youtuber Krzysztof Gonciarz nagrał film z wizyty w Starachowicach. Twórca nie zrobił miastu najlepszej reklamy. Radni Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice odpowiedzieli na nagranie Gonciarza w doskonały sposób.

Influencer Krzysztof Gonciarz prowadzi na YouTube nową serię. Twórca podróżuje po Polsce, pokazując ciekawych ludzi i nieoczywiste atrakcje. W połowie listopada opublikował film z wizyty w Starachowicach, mieście położonym w województwie świętokrzyskim.

Youtuber filmuje m.in. opuszczony szpital, blokowisko, okolice zalewu i miejscowy park. Twórcy towarzyszy mężczyzna, który w dzieciństwie mieszkał w Starachowicach. Tworzy on narrację, przez którą miasto wypada na nieatrakcyjne, a niekiedy zaniedbane i niebezpieczne miejsce. Gonciarz poddaje się tej wersji i tytułuje film "Nigdy tu nie wrócę [Starachowice]". Osoby komentujące nagranie zarzucają Gonciarzowi, że ukazał miasto w tendencyjny sposób.

Nigdy tu nie wrócę [Starachowice]

Młodzież ze Starachowic odpowiada Gonciarzowi

Na film Gonciarza zareagowali młodzi ludzie ze Starachowic. Prezydent miasta Marek Materek opublikował na Facebooku film, w którym zwrócił się do youtubera: - Panie Gonciarzu, Starachowice jak każde inne miejsce w Polsce mają dobre i złe strony. Dziś radni młodzieżowej rady miasta pokazali kilka tych dobrych stron. A ja zapraszam na indywidualny spacer po Starachowicach. Oprowadzę w dowolnym terminie - powiedział Materek.

W dalszej części nagrania młodzi mieszkańcy Starachowic pokazali, co warto zobaczyć w mieście, a czego Gonciarz nie pokazał w materiale. Starachowice wypadają zupełnie inaczej niż miasto, które obejrzeliśmy w filmie youtubera. Klip zdobył ogromną popularność w internecie, a jego pomysłodawcom należą się brawa za ciekawy pomysł na promocję miasta.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 20
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 35
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 63
Bezdomny Peli,zgłoś
Pozdrawiam Serdecznie pisamaka :)
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Alegoria,zgłoś
Dlaczego ktoś nie ważne gdzie i kogo idzie na łatwiznę i najłatwiej mu pokazać to co jest nie tak nie ważne z jakiego powodu...wychodzi z opcji że jak to pokaże to będzie więcej lajków ? Czemu nikt nie podejmie się trudu oparcia własnych wywodów na tym co lepiej? Bo wtedy nie będzie w necie odzewu bo to co mówi na nie lepiej działa na czytających?...a co z logiką sentymentem. U tego pana bardziej sentymentu i powrotu do tego co teraz na plus bym się chciał spodziewać. Czemu nie jest ważniejsze...mam nadzieję że kiedyś ktoś kto skądś pochodzi mieszkam lub był napisze coś z serca nie złości ....bo na prawdę więcej energii potrzeba na przekazanie nieaprobaty niż polubienia....więc polubimy miejsca choćby na sentyment te skąd się wywodzimy
Odpowiedz
0
like
0
dislike
olinocosta,zgłoś
Starachowice jest to świetne miasto z piękną kulturą oraz świetną infrastrukturą. Otoczenie może i jest inne oraz zaniedbane ale przynajmniej coś się zmienia w tym mieście i bardzo dobrze że prezydent zareagował na coś takiego i może przejrzy na oczy że to miasto wcale nie jest takie złe na jakie się wydaje. Dobrze że Młodzieżowa Rada Miasta zareagowała na jego wypowiedzi.
Odpowiedz
6
like
0
dislike
Zobacz komentarze: 10
Komentarze (10)
arrow
Jedzenie pomarańczy pod prysznicem to trend na TikToku