zdrowie-psychiczne
Student SHG spóźnił się o minutę z oddaniem pracy. Wykładowczyni zrobiła o tym tiktoka
Julia Wróblewska

Mama Julii Wróblewskiej skomentowała jej pobyt w ośrodku terapeutycznym. Dziewczyna odpowiada

Źródło zdjęć: © Instagram, Julia Wróblewska
Anna RusakAnna Rusak,12.04.2022 13:00

Julia Wróblewska odpowiada na komentarze mamy dotyczące jej pobytu w ośrodku terapeutycznym. Wróblewska ma zdiagnozowane borderline, a na wyjazd do tego miejsca zdecydowała się dobrowolnie. Czy aktorka wróci do show-biznesu?

bGyRfDcj

Co prawda Julia Wróblewska teraz raczej odpoczywa od social mediów, ale jeszcze niedawno dość aktywnie i szczerze dzieliła się ze swoimi obserwatorami problemami dotyczącymi jej zdrowia psychicznego. Przypomnijmy, że u aktorki zdiagnozowano borderline.

W listopadzie Wróblewska informowała o tym, że zdecydowała się na półroczny wyjazd do ośrodka terapeutycznego w Krakowie. Teraz stan zdrowia aktorki w jednym z tabloidów skomentowała jej mama.

Julia Wróblewska nie wróci do show-biznesu?

Mama Julii Wróblewskiej miała przekazać, że jej córka czuje się lepiej i poważnie zastanawia się, czy kiedyś wróci do show-biznesu. Ta informacja nie do końca spodobała się samej Julce i postanowiła odpowiedzieć na nią na swoim stories.

trwa ładowanie posta...

Wróblewska odniosła się do komentarza swojej mamy i podkreśliła, że sama chciałaby się o sobie wypowiadać. Zaapelowała też o to, by nie zawracać jej rodzinie głowy i nie wyciągać od nich informacji. Jeśli Julka będzie chciała coś przekazać na swój temat to to zrobi, w końcu jest dorosła.

bGyRfDcl

Odnosząc się do tego, co widziałam dziś w sieci, jeśli chciałabym mówić o tym, jak się czuję i moich planach, podzieliłabym się tym sama. Skoro tego nie robię, oznacza to, że tego nie chcę - podkreśla, apelując do mediów: Proszę o niezawracanie głowy mojej rodzinie i niewyciąganie od niej informacji na mój temat.

- Julia Wróblewska
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska (Instagram.com, Julia Wróblewska)

Julia Wróblewska i borderline

Julka naprawdę jest dorosłą i odpowiedzialną osobą - przypomnijmy, że na pobyt w ośrodku zdecydowała się sama i bardzo odpowiedzialnie pochodzi do swojego zdiagnozowanego borderline.

bGyRfDcn

Jeśli będzie się chciała z nami czymś podzielić, z pewnością to zrobi. W końcu w przeszłości niczego nie ukrywała, a do tego z zaangażowaniem szerzyła wiedzę o zdrowiu psychicznym i borderline. Dajmy jej więc czas.

Jeżeli będę chciała się czymś podzielić, wyjdzie to ode mnie. Jestem dorosłą osobą i wypowiadam się sama za siebie.

- Julia Wróblewska
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Piękna Dziewczyna" ze "świętymi" poradami dla kobiet. Projekt jest… dofinansowany przez rząd