popkultura
Netflix przedstawia 12 polskich produkcji na 2023 r. Jest na co czekać?
Qczaj o słowach Anny Wendzikowskiej

Qczaj o słowach Anny Wendzikowskiej: "Nie spełniłbym żadnego marzenia, gdyby kompleksy wygrały"

Źródło zdjęć: © Intagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.06.2022 12:30

Trener oraz fit influencer Qczaj wypowiedział się na temat słów Anny Wendzikowskiej o tym, że "niski facet nie może być przystojny". Jego reakcja? Potępił jej wypowiedź - ale uważa, że nawet to trzeba przekształcić w "coś pozytywnego".

Postawmy sprawy jasno: Anna Wendzikowska popełniła sporą gafę w telewizji. Na antenie programu na żywo wypowiedziała się na temat mężczyzn wzrostu Toma Cruise’a.

Według niej tacy mężczyźni nie mogą być przystojni - bo są za niscy. Mogą być jedynie uroczy, ale nie przystojni! Nie trzeba chyba tłumaczyć, że nikt nie ma wpływu na swój wzrost, w przeciwieństwie do np. wagi. Ale mniejsza z tym, bo wiecie dobrze o tym wszystkim.

Swoje zdanie wyraził Qczaj

Kojarzycie postać Daniela Józka? Charyzmatyczny fit influencer i trener też nie jest najwyższy. Sam wspomniał we wpisie, że ma 165 cm wzrostu - i według niego słowa Anny były po prostu "głupie":

Nic by się nie wydarzyło, gdybym uwierzył w to, że mój wzrost jest przeszkodą. Nie spełniłbym żadnego marzenia, gdyby moje kompleksy przejęły nade mną kontrolę! Czy niski wzrost czyni faceta męskim, mniej atrakcyjnym? Czy może kobieta powyżej 180 cm jest mniej kobieca? Dziś mam ogromny dystans do takich komentarzy… natomiast gdy wrzuciłem to story, dostałem mnóstwo wiadomości od osób, które sobie z tym nie radzą, które takie słowa wpędzają w doła! - stwierdził

Ja podchodzę do tego z dystansem i obracam to w żart i chcę by z tej jakże głupiej wypowiedzi (Sory Ania😉) wyniknęło coś dobrego! Zatem w taki sposób chcę Was zaprosić na premierę "Tak chce" w piątek do Dzień Dobry TVN i wierzę, że zrobicie hałas! 🥳

Ktoś zapytał "ale po co?" ktoś inny dodał "dla kasy" a ja odpowiadam - z wdzięczności za to, co mam chcę dać coś od siebie! Dzięki programowi Mask Singer odkopałem schowane marzenie! Cały dochód z singla, a po nagraniu teledysku i jego wyświetlenia, przeznaczam na wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży ❤️ budowane przez Fundację TVN.

Jestem szczęśliwy! Ukochuje! QCZAJ - 165 cm samozaje*istości 🤣 - zakończył.

trwa ładowanie posta...

I brawa za ten wpis

Co można byłoby tutaj dodać? Qczaj popełnił idealny wpis, który stanowi kontrofensywę do słów Anny. Podszedł do tego osobiście. Pokazał, że inni mężczyźni nie zawsze radzą sobie z takimi słowami. I co najważniejsze, skrytykował słowa dziennikarki.

Krótko, na temat i trafnie. Brawa za to, ponieważ trudno byłoby w Polsce znaleźć drugiego takiego influencera. Super oczywiście, że wspiera takie projekty jak budowa Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Jednym słowem: gratki!

Źródło: Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 48
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Myśle ze to prawda karakan mężczyzna wyglada złe a Ruvzaj nie dość ze niski to jeszcze homoseksualista Koszmar
Odpowiedz
1like8dislike
Komentarze (1)
arrow
Kiedy 5. sezon "Stranger Things"? Scenarzyści zdradzają fabułę