Magda Gessler komentuje film Książula

Magda Gessler odpowiada youtuberowi. Nikt nie rozumie, o co chodzi

Źródło zdjęć: © Instagram: magdagessler_official / Instagram: magdagessler_official
Weronika Paliczka,
29.12.2023 10:45

Youtuber Książulo nagrał wielki test świątecznego jedzenia z Delikatesów u Fukiera. Filmik skomentowała Magda Gessler, jednak nikt nie rozumie, o co chodzi restauratorce.

Youtuber Książulo wydał prawie 3 tys. zł na test produktów świątecznych z Delikatesów u Fukiera, których właścicielką jest Magda Gessler. Test nie wypadł pomyślnie - w próbowanych potrawach zabrakło "tego czegoś", jednak nie to było największym problemem. Influencer zauważył, że w zamówieniu brakowało czterech produktów: trzech ciast i soku. Łączna cena pominiętych elementów wynosiła ponad 300 zł.

Gdzie jest 172 g uszek?

Książulo zamówił także uszka z borowikami. Z informacji producenta wynika, że dziesięć sztuk uszek powinno ważyć 250 g, youtuber otrzymał natomiast tylko 78 g. Nie wiadomo, co stało się z pozostałymi 172 g małych pierożków. Internauci zauważyli też, że w jednym ze słoików Magdy Gessler pływa mucha.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CATERING ŚWIĄTECZNY MAGDY GESSLER warto tyle płacić?

Magda Gessler komentuje filmik Książula

Z nieoficjalnych danych zebranych przez youtubera wynika, że Magda Gessler przeprowadziła interwencję w restauracji U Fukiera po tym, jak Książulo skrytykował jej kotleta schabowego. Temat testu potraw z delikatesów pojawia się regularnie pod postami restauratorki. Magda Gessler odniosła się do komentarza jednej z internautek, która napisała: "Madzia, zobacz, co w tej twojej restauracji się odwala". Restauratorka skomentowała nagranie w charakterystyczny dla siebie sposób - czterema wykrzyknikami i słowem "cateringu".

Jakie będą dalsze losy Delikatesów u Fukiera? Czy Magda Gessler pociągnie do odpowiedzialności osoby stojące za przygotowaniem produktów, które trafiły w ręce Książula? Trudno powiedzieć.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 30
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
magda gesler? Kot to jest?
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
taka prawda,zgłoś
swoich firm.-
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się