Magda Gessler o kobietach: "osaczają mężczyzn"

Wszystko winą kobiet. Magda Gessler ostro jedzie po bandzie

Źródło zdjęć: © Facebook - Magda Gessler
Maja Kozłowska,
18.06.2023 10:45

Magda Gessler w wywiadzie tłumaczyła, dlaczego mężczyźni wiążą się z innymi mężczyznami. "Winą" obarczyła kobiety.

Homoseksualizm to zainteresowanie w kontekście seksualnym i romantycznym wobec tej samej płci. Orientacja seksualna kształtuje się za pośrednictwem wpływów biologicznych, a także hormonalnych i w pewnym stopniu środowiskowych. Homoseksualizm jest naturalny u niektórych gatunków zwierząt (pingwiny, delfiny, łabędzie, szympansy, pawiany) i tak samo naturalnie występuje u ludzi. W 1973 r. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, po debacie naukowej, wykreśliło homoseksualizm z listy zaburzeń psychicznych z klasyfikacji chorób DSM. Homoseksualizm został także usunięty z klasyfikacji chorób i zaburzeń Światowej Organizacji Zdrowia.

Tymczasem Magda Gessler: Więcej związków męsko-męskich to wina kobiet.

Magda Gessler twierdzi, że mężczyźni boją się kobiet
Magda Gessler twierdzi, że mężczyźni boją się kobiet (Facebook - Magda Gessler)

Magda Gessler obwinia kobiety o homoseksualne związki mężczyzn

Narracja w Polsce jest naprawdę niesamowita. Kryzys demograficzny? Wina kobiet. Bo wolą robić karierę, bo nie chcą zakładać rodziny, bo obawiają się ciąży. Dziwne, naprawdę dziwne, że w obliczu niepewnej opieki prenatalnej czy złej sytuacji mieszkaniowej zwłaszcza wśród młodych osób, kobiety nie decydują się na posiadanie dzieci.


Homoseksualne związki między mężczyznami? Też wina kobiet. Przynajmniej według Magdy Gessler, która wytoczyła naprawdę ciężkie działa przeciwko Polkom.

Coraz więcej mężczyzn wybiera opcję męsko-męską, przez to, że się boją kobiet, dlatego, że kobiety czują się bardzo samotne i osaczają mężczyzn. Nie potrafią absolutnie być kobiece, bo są już tak zniecierpliwione, że zapomniały o sztuce uwodzenia, zapomniały o sensualności. To nie chodzi o p*rno, o seks. Tu chodzi o zwyczajną, słodką, kobiecą sensualność - mówi Magda Gessler.
trwa ładowanie posta...

Lekarstwo na homoseksualizm? Nic prostszego. Pomogą "kobiece kobiety" w sukienkach, delikatnym makijażu i balerinkach.

Ciekawe, co Magda Gessler sądzi o związkach lesbijek. Czy na spadek liczby takich relacji zadziałaliby samce alfa? Bring back manly man - i wszystko będzie dobrze.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
721e73b73,zgłoś
XDD ale bzdury. Homoseksualizm nie jest ,,wyborem" a już na pewno nie jest niczyją ,,winą". Jeśli mężczyzna woli mężczyzn to nawet najbardziej stereotypowo ,,kobieca kobieta" nie będzie miała na to żadnego wpływu, nie da się tak po prostu nagle poczuć pociągu do płci, która ze względu na naszą orientację nie jest dla nas pociągająca. Btw związki homo istniały od zawsze, także wśród ludzi. ,,Utrata kobiecości" przez kobiety (która nawet nie miała miejsca, kobiecość to nie tylko różowa sukienka) nie ma tu nic do rzeczy.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się