Książulo zjadł flaki z okazji miliona subskrypcji

Książulo dotrzymał obietnicy. Youtuber nie był zachwycony

Źródło zdjęć: © YouTube: Książulo / YouTube: Książulo
Weronika Paliczka,
02.01.2024 10:30

Jakiś czas temu Książulo zadeklarował, że gdy jego kanał przekroczy milion subskrypcji, zje flaki. Sześć zer pokazało się na jego koncie 28 grudnia. Influencer dotrzymał słowa.

Youtuber Książulo znany jest ze swoich szeroko pojętych testów jedzenia. Influencer szczególnie chętnie sprawdza lokale serwujące kebaby, jednak największą popularność przyniosły mu testy jedzenia od Magdy Gessler oraz ze świątecznych jarmarków.

Książulo przekroczył milion subskrypcji

Książulo jakiś czas temu zadeklarował, że gdy jego kanał na YouTube przekroczy milion subskrypcji, zje flaki. Potrawa ta jest jedną z niewielu, które obrzydza influencera. Magiczne sześć zer pojawiło się na jego kanale 28 grudnia 2023 r. Wiele osób zastanawiało się, czy twórca dotrzyma słowa.

Wyczekany materiał udostępniono na kanale Książula 1 stycznia. W chwili pisania tego artykułu film został odtworzony ponad 635 tys. razy. Na nagraniu youtuber porównuje flaki z restauracji do domowej wersji wykonanej przez bliską mu babcię. Jak sam mówi, stara się głównie przełykać fragmenty mięsa, bez gryzienia. Deklaruje też, że "nigdy więcej takiej głupoty nie obieca".

Przy okazji miano "muala" otrzymały kluski leniwe podawane w lokalu, z którego Książulo zamówił flaki. Zdaniem youtubera były to jedne z najlepszych leniwych, które jadł w życiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FLAKI Z RESTAURACJI VS FLAKI BABCI, jem flaki 1 raz w życiu

Które flaki lepsze?

Po próbie z restauracji, Książulo przetestował też domowe flaki wykonane przez bliską mu babcię. Jeszcze przed skosztowaniem youtuber przeprosił kobietę za ewentualne przykre komentarze argumentując je jego antypatią do tej potrawy. Flaki babci wywołały u Książula nudności. Jakość potrawy skomentował Wojek, który flaki lubi. Jego zdaniem potrawa przygotowana przez babcię była bardzo smaczna. Brakowało jej jedynie odrobiny pieprzu.

Na końcu filmu Książulo podziękował widzom, z którymi łączy go "fajna energia". Szymonowi gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2