Książulo rozważa otwarcie restauracji

Książulo chce otworzyć restaurację? Poczynił już pierwsze kroki

Źródło zdjęć: © Instagram: ksiazulo / Instagram: ksiazulo
Weronika Paliczka,
04.07.2024 16:45

Książulo w najnowszej serii Q&A na Instagramie zaskoczył swoich fanów. Influencer ujawnił pierwotny cel zakupu " Muala dziupli". Przy okazji zdradził plany na przyszłość, gdy już znudzi mu się tworzenie na YouTube.

Nie ma obecnie większego twórcy w kategorii testerów jedzenia niż Książulo. Influencer udowodnił, że można wrócić do internetu po dłuższej przerwie i ponownie odnieść sukces. Boją się go właściciele słabych kebabów i Magda Gessler, uwielbiają natomiast ludzie, którzy przykładają się do podawanego jedzenia. Książulo wielokrotnie pomagał w zdobyciu rozgłosu lokalom, o których nikt nie wiedział. Mowa m.in. o warszawskich rurkach z kremem, do których po materiale influencera ustawiała się długa kolejka. Nic więc dziwnego, że dla wielu naturalną koleją rzeczy byłoby otwarcie przez internetowego celebrytę restauracji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Książulo chce zostać restauratorem?

Jakiś czas temu Książulo ruszył z merchem, który wyprzedał się na pniu. Paczki do fanów, którzy zakupili bluzy czy koszulki, były wysyłane ze specjalnej "Muala Dziupli". Tajemniczy lokal wzbudził zainteresowanie fanów, którzy zapytali o niego podczas sesji Q&A na Instagramie Książula.

Jedna z osób zapytała influencera: "Kiedy otwarcie jego lokalu?". W odpowiedzi Książulo napisał: "Lokal, który kupiłem, miał być pod gastro, ale stwierdziłem, że nie ogarnę YouTube i knajpy, więc zrobiłem tu muala dziuplę, czyli miejscówkę do wysyłania paczek, czy pogrania na konsoli. Jak kiedyś filmy przestaną się klikać, albo już kiszka wysiądzie, to coś otworzę i tego przypilnuję".

Jakiego typu restauracji można spodziewać się po Książulu? Znając jego zamiłowanie do kebabów, wiele osób prawdopodobnie wskazałoby na najbardziej popularny fastfood w Polsce. Rodzi to jednak pewien kłopot, ponieważ z jednej strony influencer zachwala wyroby kraftowe, z drugiej jednak ma słabość do "kul mocy", czyli typowego kebabowego mięsa. Czy więc Książulo pójdzie w ślady braci Malczyńskich i otworzy własną kebabownię? Czas pokaże.

Książulo chce w przyszłości otworzyć restaurację
Książulo chce w przyszłości otworzyć restaurację (Instagram: ksiazulo , Instagram: ksiazulo)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0