Magda Gessler skomentowała karierę Książula

Magda Gessler krótko o Książulu. "Życzę powodzenia"

Źródło zdjęć: © Baranowski, Canva, Instagram: ksiazulo / AKPA, Instagram: ksiazulo
Weronika Paliczka,
06.06.2024 15:45

Książulo raz po raz testuje jedzenie sygnowane przez Magdę Gessler. Youtuber skomentował już m.in. catering świąteczny najsłynniejszej polskiej restauratorki, odwiedził także liczne restauracje, w których odbywały się "Kuchenne Rewolucje". Po wielu miesiącach ciszy legendarna osobowość telewizyjna w końcu odniosła się do twórczości Książula.

Za mało uszek do barszczu, brak makowca, piernika i jabłecznika, problemy w restauracjach - Książulo wielokrotnie testował cierpliwość Magdy Gessler. Youtuber regularnie sprawdza restauracje, które brały udział w programie "Kuchenne Rewolucje". Nic dziwnego - twórca jest obecnie autorem jednego z największych kanałów jedzeniowych. Choć Książulo zasłynął z recenzji kebabów, jednym z jego największych osiągnięć jest uratowanie upadającej budki z rurkami z bitą śmietaną znajdującej się w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Magda Gessler odnosi się do twórczości Książula

W kuluarach mówiło się, że Magda Gessler oglądała materiały Książula i nie była nimi zachwycona. Pracownicy restauracji "U Fukiera" mieli dostać reprymendę za problemy w związku z zamówieniem youtubera. Oficjalnie jednak restauratorka nie wydała żadnego oświadczenia. Teraz jednak Gessler przerwała milczenie.

trwa ładowanie posta...

W rozmowie z Damianem Glinką Magda Gessler odniosła się do twórczości Książula. Restauratorka powiedziała: - Ja to nie wiem, bo uważam, że on ma jakąś niszę. W ten sposób zdobywa popularność. No każdy ma jakiś sposób na życie. Ja mu życzę powodzenia.

Magda Gessler chce zakazania krytyki ludzi w internecie

Magda Gessler odniosła się także do hejterskich komentarzy w internecie. Persona telewizyjna podkreśliła, że najchętniej zabroniłaby krytykowania osób w przestrzeni publicznej. - Na mnie (hejterski komentarz - przyp. red.) nie ma żadnego wpływu, dlatego, że ja go albo kasuję, albo go nie czytam, bo nie chcę. Dlatego, że uważam, że to jest coś, co niszczy i niszczy tych najbardziej, którzy krytykują. - powiedziała restauratorka w rozmowie z "Pomponikiem".

Źródło: "Pomponik"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Niezła nisza... 1.4 mln subskrypcji...
Odpowiedz
8Zgadzam się3Nie zgadzam się