Milion subów u Książula

Milion subów u Książula. Zrobi to, co obiecał?

Źródło zdjęć: © YouTube - Książulo / YouTube
Natalia Witulska,
28.12.2023 15:15

W czwartek 28 grudnia youtuber Książulo odniósł ogromny sukces. Licznik subskrypcji na jego kanale na YouTube przekroczył milion. Obserwatorzy influencera zastanawiają się, czy wykona zadanie, które obiecał w jednym z odcinków.

Szymon Nyczke "Książulo" to influencer i youtuber. Zajmuje się testowaniem jedzenia w całym kraju. Przemierza Polskę, recenzując restauracje, bary mleczne oraz budki z kebabami. Na wielu filmach obiecywał, że jeżeli osiągnie milion subskrypcji na kanale, zje danie, którego nie znosi. Czy fani doczekają się materiału, na którym Książulo kosztuje flaków? Pewnie niedługo się dowiemy.

Milion subów u Książula

Czwartek 28 grudnia bez wątpienia zapadnie w pamięci Książula. Kanał youtubera zasubskrybowało ponad milion osób. Warto również podkreślić, że tylko w ostatnim miesiącu 2023 r. na YouTube zaczęło go obserwować ponad 200 tys. nowych osób.

Milion subów u Książula
Milion subów u Książula (Twitter - deZeZed , Twitter)

Książulo ma jeszcze jeden powód do świętowania. Oprócz miliona subów na kanale youtuber osiągnął robiące wrażenie wyświetlenia. Tylko w grudniu jego filmy obejrzano aż 30 mln (!) razy. Odwiedzanie największych jarmarków świątecznych oraz zamówienie cateringu od Magdy Gessler bez wątpienia się opłaciły.

trwa ładowanie posta...

Czy Książulo zje flaki?

Obserwatorzy influencera już zacierają ręce na specjalny odcinek z okazji zdobycia miliona subskrypcji. Książulo wielokrotnie w filmach mówił, że jeśli uda mu się przekroczyć ten wymarzony próg, zje coś, czego naprawdę nie lubi. Tym daniem okazały się być flaki. Szymon Nyczke podkreślał, że je praktycznie wszystko, jednak ta zupa nigdy do niego nie przemawiała.

CATERING ŚWIĄTECZNY MAGDY GESSLER warto tyle płacić?

Na ten moment nie wiemy, kiedy pojawi się odcinek specjalny z okazji miliona subów na kanale. Spodziewamy się jednak, że Książulo nie zawiedzie fanów i będą mogli obejrzeć, jak ten męczy się, próbując flaków. Youtuberowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
John,zgłoś
Trochę artykuł wprowadza w błąd, bo książulo w swoich filmach informował, że jeszcze nigdy nie jadł flaków
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Mati,zgłoś
Kto to ?
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
Pepperoni,zgłoś
Czy 2700 to 3000zł ?
Odpowiedz
1Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 4