lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
Lil Masti spotkała się ze Sławomirem Mentzenem. Mai Staśko to się nie spodobało

Lil Masti ma fotkę z Mentzenem. Maja Staśko krytykuje

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.01.2023 13:00

Lil Masti pochwaliła się zdjęciem z kontrowersyjnym politykiem Nowej Nadziei Sławomirem Mentzenem. Za to wylało się na nią morze krytyki. "To jest promowanie i ocieplanie wizerunku człowieka, który prowadzi antyukraińską narrację" - twierdzi Maja Staśko, znana feministka.

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, to była fighterka Fame MMA i High League, która jakiś czas temu zdecydowała się zmienić swoje życie i odpocząć od walk w klatce. Influencerka spodziewa się dziecka i pewnie trochę dlatego jej twórczość w internecie bardzo się zmieniła. Była SexMasterka opowiada w sieci o ciąży. Ostatnio opublikowała nawet relację z badania USG, co zostało przez niektórych internatów skrytykowane. Początkowo w tej dramie broniła jej znana feministka Maja Staśko, ale teraz sprawy mają się inaczej. Staśko krytykuje Lil Masti. Wszystko przez fotkę, którą influencerka zrobiła sobie z kontrowersyjnym politykiem.

Lil Masti udała się do Sławomira Mentzena po poradę…

Lil Masti zbiera teraz w sieci spory ruch. Najpierw drama o USG, a teraz na jaw wyszło, że udała się do Sławomira Mentzena, polityka Nowej Nadziei, po poradę podatkową, o czym ten powiadomił na swoim Instagramie:

"W przerwie pomiędzy nagrywaniem filmów na TikToka zdarza mi się też udzielać porad podatkowych ;)" - przekazał Mentzen.

trwa ładowanie posta...

Maja Staśko krytykuje Lil Mast za zdjęcie u Mentzena

Maja Staśko, znana feministka, aktywistka, fighterka High League, skrytykowała dość mocno Lil Masti za pokazanie się na jednym zdjęciu z Mentzenem.

"Broniłam Lil Masti przed ataki po ujawniu ciąży - bo to jej ciało i nikomu nic do tego. I to pozostaje w mocy. Ale ten ruch - series Stories z Mentzenem - oceniam bardzo negatywnie. To jest promowanie i ocieplanie wizerunku człowieka, który prowadzi antyukraińską narrację" - napisała Maja na Stories na Instagramie.

Lil Masti odpowiedziała, że wpis Mai był manipulacją i grą na emocjach, bo samo spotkanie "miało charakter biznesowy". Przy okazji podziękowała za "wszelkie wsparcie".

Stories Mai Staśko i Lil Masti
Stories Mai Staśko i Lil Masti (Instagram)

Potem dodała długi wpis, z którego wynika proste przesłanie: należy podchodzić z szacunkiem do drugiego człowieka, nawet pomimo różnicy zdań. Poprosiła, aby "nie osądzać, bo sami możecie zostać osądzani".

Stories Mai Staśko i Lil Masti
Stories Mai Staśko i Lil Masti (Instagram)

Kierując się logiką rodem z Fame MMA, Maja zripostowała przepraszając Lil Miasti, ale wskazując, że zdjęcie jest formą reklamy dla szczującego na Ukraińców polityka, który dzięki popularności Lil Masti dotrze do większej liczby osób.

Stories Mai Staśko i Lil Masti
Stories Mai Staśko i Lil Masti (Instagram)
Stories Mai Staśko i Lil Masti
Stories Mai Staśko i Lil Masti (Instagram)

Potem Maja dodała pytanie, na które chyba sama zna odpowiedź?

Stories Mai Staśko i Lil Masti
Stories Mai Staśko i Lil Masti (Instagram)

To nie pierwszy raz, gdy Mentzen spotyka się z influencerami

Szok, ale polityk nie raz już chwalił się, że jego klientami są internetowe gwiazdy różnego formatu. Oto kilka przykładów takich spotkań:

Tutaj pochwalił się fotką z Sylwestrem Wardęgą:

trwa ładowanie posta...

A tu samochodowy influencer Kickster:

trwa ładowanie posta...

Paweł z kanału "Dla Pieniędzy":

trwa ładowanie posta...

O, Lotek:

trwa ładowanie posta...

Mentzen pochwalił się też fotką z Frizem w połowie 2020 roku:

trwa ładowanie posta...

Tutaj najważniejsze pytanie: czy zrobienie sobie zdjęcia z osobą, która udziela porad w sprawach podatkowych, oznacza podzielanie poglądów tejże osoby?

Fanom Mentzena nie spodobała się… Lil Masti

Okazuje się, że zdjęcie nie było dobrą reklamą ani dla Lil Masti, ani też samego Mentzena. Pod fotką polityka z Lil Masti pojawiły się komentarze, które wskazują, że interneuci współczują Mentzenowi kontaktów "patoinfluencerką":

"Klient jak klient, ale raczej jako poseł prawicowej partii robienie sobie instagramowego crossa z taką osobą, nie jest najmądrzejszą decyzją xdd" - dodaje internauta.

"Już myślałem że trafił się w końcu normalny gość, co idzie w politykę, nawet bym zagłosował. Ale z taką patolą się atencjonować... 🤦‍♂️ Zwątpienie i odobserwuje. Bawcie się ładnie" - twierdzi inna osoba.

"A jakich porad udzieliła Panu Sex Masterka ? 😏🧐" - żartuje inna osoba.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Jaay,zgłoś
Maja to chyba połowę swojej umiejętności myślowej wykorzystuje na odnalezienie sposobu jak się ośmieszyć każdego dnia, a drugą połowę na to, jak później zrobić z siebie ofiarę XDDDD
Odpowiedz
0like1dislike
Komentarze (1)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?