Tylko u nas: Maja Stasko zawalczy z Najlepszą Polską dziennikarką? Aktywistka odpowiada

TYLKO U NAS: Maja Staśko zawalczy z "Najlepszą Polską Dziennikarką"? Aktywistka odpowiada

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.07.2022 13:32

Na High League 4 ma wystąpić Maja Staśko. W rozmowie z Vibez.pl lewicowa aktywistka komentuje plotki o planach rychłej walki z Moniką Laskowską.

High League 4 zbliża się wielkimi krokami. Na kolejnej gali pojawi się m.in. Mini Majk, Lexy oraz Natsu, Amadeusz Ferrari czy Holak. A ostatnio krążyć zaczęły plotki, że wystąpić ma także trenująca hardo Maja Staśko, znana lewicowo aktywistka.

Myślałem wcześniej, że jeśli dojdzie do tego, że Staśko zdecyduje się na walkę, to jej naturalnym wyborem będzie Pink MMA, ale ta federacja okazała się fiaskiem. Teraz pojawił się leak, który zapowiedział Maję na High League 4, a ponadto miał zdradzić jej przeciwniczkę. Czy dojdzie do tego pojedynku?

High League 4: Maja Staśko vs Monika Laskowska?

trwa ładowanie posta...

Na Twitterze pojawił się niepotwierdzony (miejcie to na uwadze!) przeciek, który zapowiada walkę Mai Staśko na gali High League 4. Jej przeciwniczką ma zostać "Najlepsza Polska Dziennikarka", czyli Monika Laskowska (wcześniej aktorka znana m.in. z serialu " M jak Miłość").

Pierwsza walka Mai Staśko ma się odbyć 17.09.2022 w Gliwicach. Jej przeciwniczką będzie Monika Laskowska aka Najlepsza Polska Dziennikarka - przekazał Patryk Sykut, znany z m.in. portalu Pyta.pl.

trwa ładowanie posta...

Nie jest to potwierdzona informacja, aczkolwiek widzieliśmy, że Maja ma "gdzieś" zawalczyć. High League jest największą po Fame federacją freak fightową w Polsce,  więc to logiczne, że aktywistka mogłaby ją wybrać.

High League i Maja Staśko?

Maja Staśko jest aktywistką, która walczy o równouprawnienie oraz angażuje się w pomoc ofiarom przemocy, w tym przemocy seksualnej. Znana jest też z dość kontrowersyjnych wypowiedzi. Czy I teraz zawalczy na High League, czyli federacji, w której najważniejsze miejsce na scenie piastuje Malik Montana? Ten Malik, który ostatnio w tak mało feministyczny sposób komentuje zdjęcia Fagaty?

Oczywiście można byłoby skorzystać z karty pułapki pt. "ale Maja nie wiedziała o Maliku!!!". Taki argument byłby naprawdę głupi, nawet gdyby tak było. Ale nie, spokojnie: Maja Staśko wie, jaki jest Malik Montana. Mówiła, że "jest znany ze swojego seksizmu" już w sierpniu 2021 roku:

Malik jest znany także ze swojego seksizmu (ja tak o nim się dowiedziałam). Jest też włodarzem gali, na której 2 główne eventy to eventy dziewczyn - i za to pochwaliłam. Naprawdę, nie widzę powodu do czepiania się - napisała Staśko.

A ponadto Malik przecież wcześniej pisał, że "feministki utwierdzają mnie w przekonaniu, że to, o co walczą, czyli ich ideologia, to choroba psychiczna".

trwa ładowanie posta...

Gdyby Staśko zawalczyła na High League 4, to powtórzyła by się sytuacja jak z Nitrem. Pamiętacie, jak Sergiusz i Maja kłócili się w sieci? Za którymś razem, NitroZyniak przelał kilka groszy na organizację, którą propsowała Maja. A ta z kolei zaczęła być "dziwnie miła" dla twórcy. Dlaczego? Kto tam może wiedzieć.

A co to Maja Staśko?

Sama Maja Staśko w rozmowie z Vibezem jest dość tajemnicza. Pytana, czy zawalczy na High League 4, mówi, że to mogą (choć nie muszą) być tylko plotki.

- Plotki to plotki. W sprawie mojej walki nie musi być przecieku - ja od lat walczę z patriarchatem! - powiedziała nam Maja.

A co z jej przeciwniczką? Maja zdecydowanie zdementowała, że miałaby walczyć z "Najsłynniejszą polską dziennikarką". Na pytanie, czy to z Laskowską miałaby spotkać się w walce, powiedziała:

- Nie. Wydaje mi się, że nie miałybyśmy jakichś większych różnic światopoglądowych - zdradziła.

Z kim w takim razie zawalczy Maja? Jak myślicie?

Źródło: Twitter, Vibez

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Nie wiem czy powinna włączyć, znizac sie do poziomu poniżej poziomu .
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Polak Mały,zgłoś
z takim bezbiuściem mogła zostać tylko lewicową aktywistką
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
123nico,zgłoś
Rozumiem, że pranie się po gębach to promocja tolerancji i szacunku dla ludzi bez względu na to kim są? No to kibice piłkarscy są tego mistrzami.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się