Komputronik na OnlyFans

Komputronik założył konto na OnlyFans. Hit czy szczucie cycem?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / OnlyFans, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.12.2022 17:31

Sklep z elektroniką Komputronik założył konto w serwisie z treściami erotycznymi OnlyFans. To najpewniej pierwsza polska firma, która wystartowała z profilem na tej platformie. Działanie marki jest elementem świątecznej kampanii #OMG XMAS.

OnlyFans to portal, który przede wszystkim kojarzy się z twórcami, którzy publikują amatorskie erotyczne treści. Tymczasem konto w serwisie założyła firma Komputronik. Marka wykorzystała platformę, aby zainteresować odbiorców nieoczywistym kanałem komunikacji.

W kampanii #OMG XMAS firma współpracuje z influencerami. Piotr Kędzierski, Mama Na Obrotach, LilmastiPiechuvx razem z Komputronik przeprowadzą unboxing prezentów. Marka zapowiada, że "jednym z najbardziej niegrzecznych unboxingów" będzie ten, który przeprowadzi Klaudia Leclercq na portalu OnlyFans. Polska gwiazda ASMR "rozbierze" trzy świąteczne zestawy przygotowane przez Komputronik.

#OMG XMAS - w Komputronik nawet nieświęty znajdzie prezenty!

Komputronik założył konto na OnlyFans

"Chcieliśmy wyróżnić się na tle innych firm niestandardową komunikacją pokazując przy tym "pazur". Każdy marzy o tym by pod choinką znaleźć prezent, stara się cały rok, ale nie zawsze "udaje się mu być grzecznym". My pokazujemy, że prezenty z Komputronik są dla wszystkich oraz że nawet nieświęci i nie do końca grzeczni je dostaną" - czytamy w oświadczeniu Karoliny Pietz-Drapińskiej, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik.

Subskrypcja konta firmy Komputronik na OnlyFans jest bezpłatna. Warto jednak podkreślić, że platforma wymaga, by użytkownik podczas rejestracji podał dane karty płatniczej.

Oprócz ogólnopolskiej kampanii marketingowej Komputronik przygotował też cykl poradników świątecznych, w których podpowiada co w tym roku kupić na Gwiazdkę, specjalne oferty i promocje na wybrane produkty oraz konkursy z nagrodami. Na kanale Komputronik Gaming można obejrzeć serię dedykowanych filmów z pomysłami dla graczy.

Kontrowersje wokół profilu Komputronika na OnlyFans

Jednym z elementów świątecznej kampanii firmy Komputronik jest wpis na Facebooku o dwuznacznym przesłaniu. Modelka z odsłoniętym ramieniem stoi obok hasła "Jesteśmy na OnlyFans i rozbieramy... nasze świąteczne oferty!". Niektórzy internauci skrytykowali ten sposób promocji, który skojarzył im się z tzw. szczuciem cycem. Chodzi o rodzaj reklamy, który opiera się na przedmiotowym wykorzystywaniu kobiet.

trwa ładowanie posta...

Reklamę Komputronik w ostrych słowach oceniła Martyna Jałoszyńska, aktywistka i członkini zarządu okręgu warszawskiego partii Razem. "Jezu, Komputronik, serio? Serio zniżacie się w kampanii do pomysłów z kategorii "szczucie cycem" i uprzedmiatawiania kobiet? Czy my się cofamy do lat dziewięćdziesiątych? Używanie seksu i kobiecego ciała, żeby zrobić reklamę i dać zarobić jakiejś wielkiej korporacji nigdy nie będzie dla mnie spoko" - napisała aktywistka na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7