Fame MMA. Skandal na ważeniu

Fame MMA. Skandal na face 2 face! Szalony Reporter dostał w głowę

Źródło zdjęć: © Vibez / Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.08.2022 13:30

Emocje przed Fame MMA 15 sięgają zenitu. Na face 2 face zawodników przed piątkową galą doszło do groźnej sytuacji. W rolach głównych: stary i młody Murański oraz Szalony Reporter.

26 sierpnia to długo wyczekiwany dzień dla fanów freak fightów. W Atlas Arena w Łodzi zawalczą zawodnicy federacji Fame MMA. 15. odsłona gali zapowiada się na niezapomnianą. W oktagonie zmierzą się m.in. Marta Linkieiwcz "Linkimaster" i Aniela Bogusz "Lil Masti" czy Marcin Majkut "Xayoo" i Mikołaj Tylko "Konopskyy". Jeśli jesteście zainteresowani, sprawdźcie pełną kartę walk Fame MMA 15.

W piątkowy wieczór dojdzie do rewanżowego starcia Arkadiusza Tańculi "Aroy'a" z klanem Murańskich. Aroy najpierw zawalczy z Mateuszem, po czym - jeśli lekarz się zgodzi - stoczy drugi pojedynek z Jackiem w rzymskiej klatce. Jeśli Tańcula nie będzie w stanie wyjść do drugiej walki, zastąpi go jego bliski znajomy Tomasz Matysiak, znany jako "Szalony Reporter".

trwa ładowanie posta...

Fame MMA 15. Dymy na ważeniu zawodników

Dzień przed galą miały miejsce: media trening, ceremonia ważenia i face 2 face. Kto czekał na dymy, ten się nie zawiódł. Najwięcej emocji przyniosła konfrontacja Murańskich z Tańculą i Szalonym Reporterem. Kiedy Jacek i Szalony Reporter stanęli naprzeciw siebie, ten pierwszy rzucił się na rywala z kopniakami. Po chwili po bójki przyłączył się młody Murański, który rzucił mikrofonem w Szalonego Reportera. Musiała interweniować ochrona.

MURAŃSKI I SZALONY REPORTER - F2F

Boxdel przeprasza Szalonego Reportera

Sytuacja pozostawiła spory niesmak. Głos zabrał jeden z włodarzy Fame MMA, Michał Baron "Boxdel".

- W imieniu federacji chcę przeprosić, że dostałeś mikrofonem - zwrócił się Boxdel do Szalonego Reportera w programie na kanale Aferki. - Pan Jacek kieruje się zasadą "Bóg, honor, ojczyzna", a to co zrobił Mateusz było niehonorowe.

Jak zakończy się konflikt pomiędzy Murańskimi a Tańculą i Szalonym Reporterem? Przekonamy się już w piątkowy wieczór. Gala zaczyna się o godz. 20:00.

KONFRONTACJA KANIOWSKI VS BLONSKY? (gośc. Zawodnicy & inni inluencerzy)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1