Laluna przegrała na Fame MMA "Nie byłam w stanie zadać ciosu Wiki, bo miała taktykę uciekania"

Fame MMA 14: Laluna tłumaczy się z porażki: "Nie byłam w stanie zadać ciosu Wiki, bo miała taktykę uciekania"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.05.2022 12:30

Fame MMA 14: Laluna oficjalnie przegrała swoją walkę ze szczypiornistką. Jak się tłumaczyła po walce? Winna była leworęczność Wiktorii oraz jej "bieganie w klatce".

Gala Fame MMA 14 odbyła się w sobotę 14 maja. Fani dostali najlepsze widowisko - ba, niektórzy mówią o "najlepszej gali w historii". Nitro oberwał dość mocno, Monika Kociołek odpierała Fagatę przez całe trzy rundy, a Wiewiór utrzymał swój pas mistrzowski.

Najciekawsza walka to ta, która była dostępna dla każdego. Laluna miała pierwotnie zawalczyć z dziewczyną Gimpera, Sheeyą. Doszło jednak do poważnej kontuzji, która uniemożliwiła jej walkę. Fame przygotowało Lalunie ciekawą zawodniczkę, której Wardęga nie dawał wielu szans.

Laluna przegrała ze szczypiornistką

Po trzech rundach i niejednogłośnym werdykcie, to Wiktoria Jaroniewska okazała się zwyciężczynią pojedynku.

Walka w skrótowcu na przykładzie LoL-a: Laluna próbowała atakować jak Sion, ale Wiki kite’owała jak Gnar. A na ludzkie: Wiktoria biegała, starała się okrążyć Lalunę - a ta wolniej próbowała ją dogonić.

Jak na pierwszą walkę wieczoru, był to ciekawy spektakl. Warto zaznaczyć, że Laluna ćwiczyła +/- 2 miesiące, a Wiktoria 12 dni - plus oczywiście kilka(naście) lat trenowania piłki ręcznej. Cała walka:

Laluna VS Wiktoria Jaroniewska - Fame MMA 14 CAŁA WALKA!

Co powiedziała Laluna po walce?

W poniedziałek o poranku Laluna napisała kilka słów o walce na Stories. Sami przeczytajcie i oceńcie:

Wylałam potężną ilość łez, nie dlatego że przegrałam, tylko dlatego, że czułam, że nie jestem gotowa na tą walkę [...] Wiedziałam od początku, że przegram i tak się stało. Stres, który federacja mi zrobiła z hejtem, spalił mnie całkowicie. [...] Szykowałam kondycję na 3 rundy uciekania przędzenie (???) miała przeciwniczka, a ja miałam pełną kondycję na 3 rundy, aby iść za nią i się bić, a nie ją gonić i dlatego tę przegrałam tę walkę. Nie byłam w stanie zadać ciosu, ani jej sprowadzić, bo miała taktykę uciekania. [...]

Brawo dla tej pani (Wiki ~dop. red) za obranie taktyki na walkę. A za to, że mi cały czas uciekała i biegała po oktagonie - nie szanuje, bo to jest klatka. [...] Rada dla niej na przyszłość, ucz się mocno bić i będzie dobrze. To Ty masz iść do przodu, a nie uciekać. Powodzenia na kolejnych walkach Wiktoria.

Fame MMA 14: Laluna o swojej walce
Fame MMA 14: Laluna o swojej walce (Instagram)

Czyli… trochę źle, bo Wiki "uciekała", ale spoko, życzy jej powodzenia. Skomentowała też świat freak fightów:

Jeżeli jednak ten świat cię niszczy psychicznie [...] Spróbowałam i wiem, że to nie dla mnie. Spokój, szacunek i zasady są dla mnie ważniejsze niż pieniądze. Życzę powodzenia zawodnikom we freak fightach. Bardzo ciężko zakłamany świat, którego ja nie potrzebuję.

Fame MMA 14: Laluna o swojej walce
Fame MMA 14: Laluna o swojej walce (Instagram)

Propsy dla Laluny, że zawalczyła

Hej, nie każdy byłby w stanie wejść do oktagonu. Wersow np. "bałaby się skrzywdzenia drugiej osoby". Jakieś wyrazy szacunku się więc Lalunie należą. Jej zachowanie na konferencjach i face2face było jednak dość kontrowersyjne. Teraz nie wiadomo, co z aferą z jej butikiem.

Za to komentarze w sieci były… no, trafnie punktowały jej zachowanie:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 97
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 16