pop-qultura
Jennifer Aniston jednak NIE adoptuje dziecka
The Late Late Show James Corden

Książę Harry wskazuje, kto mógłby go zagrać w "The Crown"

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Anna RusakAnna Rusak,01.03.2021 15:50

Książę Harry zdradził Jamesowi Cordenowi o tym, co myśli o "The Crown" i podzielił się ciekawostkami ze swojego życia. Z rozmowy przeprowadzonej na dachu miejskiego autobusu dowiemy się m.in. kto mógłby go zagrać w serialu i co dostał od królowej na święta

bDTXRRIj

Jak już wiemy, Netflix nie zamierza ulegać brytyjskiemu ministrowi kultury i na początku każdego odcinaka „The Crown” nie będzie umieszczał adnotacji o tym, że serial opowiada nieprawdziwą historię. Z tej fikcyjności królewskiej serii zdaje sobie sprawę książę Harry, który ostatnio odniósł się do tej kwestii podczas wywiadu z Jamesem Cordenem.

Podczas rozmowy z Cordenem powiedział, że bardziej przejmował się ingerencją mediów w życie swojej rodziny, niż netflixowym serialem. Harry uważa, że choć serial nie odwzorowuje dokładnych wydarzeń, bo „oczywiście jest fikcją”, to w bardzo dobry sposób przedstawia presję królewskiego życia.

bDTXRRIl

Trzeba przyznać, że „The Crown” już od samego początku w bardzo poruszający sposób pokazuje, jak bardzo obciążające może być stawianie obowiązków i służby ponad rodziną. Szczególnie mogliśmy to zaobserwować w ostatnim sezonie, który został nagrodzony podczas tegorocznych Złotych Globów.

Książę Harry wskazał też, kto mógłby go zagrać w kolejnych seriach „The Crown” – przypominamy, że zapanowano 6 sezonów serii. Odpowiedź padła szybko – Damian Lewis. Tego aktora możecie kojarzyć m.in. z serialu Homeland. Problem polega jednak na tym, że jest on starszy od Harry’ego o 14 lat, więc niestety marzenia księcia raczej się nie ziszczą.

bDTXRRIn

Poza tym, podczas wywiadu, Książę skarżył się także na brytyjską prasę, która bardzo negatywnie wpływała na jego psychikę. O tym pewnie więcej usłyszmy w niedzielę, ponieważ na ten dzień zaplanowano emisję rozmowy, którą Harry i jego żona, Meghan Markle, odbyli z Oprah Winfrey.

Z wywiadu na dachu autobusu dowiadujemy się też np. że pierwszym słowem Archiego – syna Harry’ego i Meghan - był krokodyl, a na Boże Narodzenie od królowej dostali gofrownicę. Także jeśli jesteście ich fanami lub/i śledzicie losy rodziny królewskiej, to koniecznie obejrzyjcie fragment wywiadu!

An Afternoon with Prince Harry & James Corden

Przypominamy jeszcze, że książę i księżna Sussex w 2020 roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej i przeprowadzili się do Los Angeles. Niedawno mogliśmy usłyszeć też pierwszy odcinek ich podcastu „Archewell Audio”, w którym razem z gośćmi poruszali temat lockdownu.

Stream On: Podcasters on the power of podcasting

Gdybyście chcieli sprawdzić, kim z rodziny królewskiej jesteście, to zachęcamy do rozwiązania quizu!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ile warta jest sekstaśma? Zespół stresu pourazowego i złamane serce