ludzie
Jarosław Kaczyński proponuje młodym "nowy model życia". A mi jest słabo [OPINIA]
Książę Harry

Internauci apelują do księcia Harry’ego, aby kupił sobie buty

Źródło zdjęć: © YouTube @Obama Foundation / YouTube @Obama Foundation
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.02.2021 11:29

14 lutego Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami! Internauci zwrócili uwagę, że na tak rewelacyjną okoliczność książę Sussex pozuje z bosymi stopami...

bGxvFdAP

Książę Harry i Meghan Markle wybrali walentynki 2021 roku, aby ujawnić światu, iż spodziewają się drugiego dziecka. – Potwierdzamy, że Archie zostanie starszym bratem – powiedział rzecznik księcia i księżnej Sussex dla CNN (Archie, pierwsze dziecko Harry'ego i Meghan, ma już 19 miesięcy!) – Książę i księżna Sussex są niezwykle szczęśliwi, że po raz drugi będą rodzicami.

Para opublikowała radosny komunikat wraz z czarno-białym zdjęciem, na którym książę Harry i Meghan Markle leżą na trawie. Oboje uśmiechają się do siebie, a u księżnej Sussex wyraźnie widoczny jest ciążowy brzuszek. Królowa Elżbieta II, książę Filip, książę Karol i cała rodzina królewska są zachwyceni i życzą Harry'emu i Meghan wszystkiego najlepszego.

trwa ładowanie posta...

Książę Harry zapozował do zdjęcia z bosymi stopami

Zdjęcie, przy pomocy którego książę i księżna Sussex zakomunikowali, że spodziewają się drugiego dziecka, wywołało kontrowersje. Uwagę internautów na Twitterze przykuły bowiem stopy Harry'ego – książę pozował boso. Ze względu na to, że fotografia jest czarno-biała, lewa stopa księcia wydaje się brudna. Ja nie mam takiego wrażenia, ale wielu internautów robi z powodu "brudnej" stopy wielką dramę.

bGxvFdAR

"Świetne zdjęcie, ale książę Harry musi umyć stopy", napisał jeden z twitterowiczów. Ktoś inny skomentował: "Gratulacje, Harry i Meghan... ale naprawdę nie ma potrzeby, aby eksponować bose stopy Harry'ego". Kolejny internauta napisał: "Przepraszam, Harry, ale czy jest coś, co ludzie pragną zobaczyć w mniejszym stopniu niż męskie stopy? No chyba, że wyrzeźbione przez Michała Anioła".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy kogoś dziwi, że książę Harry został wybrany najseksowniejszym członkiem rodziny królewskiej? Sprawdźcie, jacy jeszcze arystokraci są HOT!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie