Emma Corrin

Emma Corrin z "The Crown" ogłosiło, że jest osobą niebinarną! "Zaakceptujcie to"

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.07.2021 15:01

Aktorze znane z serialu "The Crown" poinformowało w instagramowym bio, że identyfikuje się z zaimkami "she/they", co oznacza, że jest osobą niebinarną. W mediach społecznościowych Corrin pojawiły się fotografie z bardzo intymnej sesji zdjęciowej.

Jeśli jesteście stałymi bywalcami Netflixa, zakładam, że nie trzeba Wam wyjaśniać, kim jest Emma Corrin. Możecie kojarzyć to aktorze z hitowego serialu "The Crown", w którym wcielało się w rolę księżnej Diany (za co zdobyło statuetkę Złotego Globa i nagrodę Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych). W środę 7 lipca Emma zdobyło się na odważne wyznanie dotyczące swojej tożsamości płciowej.

Corrin wrzuciło na Instagrama efekty sesji zdjęciowej, w której wzięło udział. Na kilku czarno-białych fotografiach widzimy aktorze ubrane w bokserskie taśmy spłaszczające i zakrywające biust. W sesji Corrin towarzyszył fotograf David-Simon Dayan. Aktorze odtwarzające rolę księżnej Diany zwróciło się do obserwatorów na Instagramie następującymi słowami:

Jakiś czas przed zakupem mojego pierwszego bindera. Dzięki za uchwycenie tego. To dla mnie bardzo intymne, bardzo nowe i bardzo fajne. To wszystko jest podróżą pełną wielu zwrotów akcji i zmian, i to jest w porządku! Zaakceptujcie to.

- Emma Corrin
trwa ładowanie posta...

Świat gratuluje Emmie Corrin

Pod najnowszym postem Emmy na Instagramie pojawiło się wiele serdecznych komentarzy od fanów oraz od producenta "The Crown", czyli Netflixa, który skomentował wyznanie aktorze czterema emotikonami serduszek.

Warto przypomnieć, że Emma już w kwietniu tego roku oznajmiło, że jest osobą nieheteronormatywną. Corrin pokazało, jak wygląda w sukni ślubnej, uszytej dla "The Crown", opatrując zdjęcie komentarzem: "Twoja ulubiona queerowa panna młoda". Wtedy jednak aktorze nie rozwinęło tego wątku.

trwa ładowanie posta...

W tym tekście używam zaimków neutralnych płciowo. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego powinno się je stosować, przeczytajcie ten poradnik.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 8