Kai Kotto

Harry Styles promuje odzież polskiej projektantki. "Nie mogę w to uwierzyć"

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.10.2021 15:33

Kai Kotto to prześliczne sweterki i kamizelki, których autorką jest Paula Kozłowska. Niszowy projekt docenił Harry Styles - muzyk założył jeden z projektów Kai Kotto podczas... parzenia herbaty.

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą Kai Kotto kryje się Paula Kozłowska. Kobieta wykonuje dziergane swetry, kamizelki, bezrękawniki i sukienki. Artystka w swoich projektach inspiruje się stylem skandynawskim (wymienia twórczość Freddie Robins i Celii Pym). Prace Kai Kotto można zobaczyć i zamawiać na Instagramie.

Na profilu Kai Kotto czytamy: "Jestem Paula i to jest mój projekt dziewiarski powstały z nostalgii za dzieciństwem i miłością do koloru. Każdą z zaprezentowanych prac wykonuję samodzielnie". Paula zapewnia, że wkrótce zacznie działać jej sklep internetowy.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Harry Styles w projekcie Kai Kotto!

Z projektantką skontaktował się stylista Harry Lambert, który współpracuje z Harry Stylesem. Lambert uznał, że twórczość Kai Kotto świetnie pasuje do wizerunku brytyjskiego piosenkarza. Lambert wybrał dla Stylesa dzierganą kamizelkę w ciemnym kolorze ozdobioną białymi kwiatami.

Harry założył kamizelkę w komplecie z koszulką polo i z prostymi szarymi spodniami. Artysta zaprezentował się w projekcie Kai Kotto na antenie Channel 4 - w kamizelce polskiej projektantki widzimy go podczas... parzenia herbaty.

trwa ładowanie posta...

Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Trzęsą mi się ręce i ledwo trzymam telefon. @harrystyles nosi moją ręcznie wykonaną kamizelkę w kwiaty podczas parzenia herbaty w @channel4. Dziękuję bardzo @harry_lambert za znalezienie mnie tutaj!!!!! Jestem niesamowicie wdzięczna. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana i szczęśliwa. Niedawno obchodziłam urodziny i to jest najlepszy prezent.

- Kai Kotto

Bardzo się cieszymy z sukcesu polskiej projektantki i życzymy jej wszystkiego najlepszego. Jednocześnie zachęcamy Was, abyście zerknęli na Instagram Kai Kotto, bo być może coś wpadnie Wam w oko.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0