Harry Styles w MCU

Harry Styles został superbohaterem Marvela! Jaka jest jego moc?

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.10.2021 11:51

Nikt o to nie prosił, nikt się tego nie spodziewał. Dołączenie Harry'ego Stylesa do Marvel Cinematic Universe wywołało ogromne zaskoczenie. Dowiedzcie się, w jaką postać wcielił się brytyjski wokalista!

Uwaga, artykuł zawiera spoilery.

Nie będzie przesadą, jeśli określimy Harry'ego Stylesa tytanem pracy. 27-letni artysta jest w trakcie trasy koncertowej "Love On Tour", podczas której odwiedza największe miasta USA. Mimo że na koncertach Harry'ego panuje surowy reżim sanitarny (pisaliśmy o tym artykuł), idol nastolatek nie może ruszyć z występami po całym świecie z powodu wciąż szalejącej pandemii.

Pomimo tego, że Harry ma głowę zaprzątniętą koncertowaniem, artysta znalazł czas na dołączenie do obsady filmu, w którym nikt się go nie spodziewał. Dziennikarz serwisu "Variety" Matt Donnelly ujawnił na Twitterze, że Harry Styles pojawił się w filmie "Eternals" w scenie po napisach jako Eros, brat Thanosa. Uroczysta premiera najnowszej produkcji MCU odbyła się w USA w poniedziałek, 18 października.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles jako superbohater Marvela - charakterystyka postaci

W komiksach Marvela Eros jest jednym z Eternals - chodzi o przedwieczną rasę nieśmiertelnych istot - "który kocha życie, przygody i romanse". Występuje on również pod pseudonimem Starfox. Superbohater, w którego wciela się Harry Styles, podobnie jak jego brat Thanos urodził się na Tytanie. Posiada moc manipulowania emocjami innych i nie zawsze wykorzystuje ją w szczytnym celu.

"Eternals" - kiedy premiera w Polsce?

"Eternals" w reżyserii Chloé Zhao opowiada o nowej grupie superbohaterów w MCU. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers. Koniec gry" muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości. Premiera filmu w Polsce odbędzie się 5 listopada 2021 roku.

Marvel Studios’ Eternals | Final Trailer

Źródła: Vogue/Twitter/Filmweb

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1