społeczeństwo
Bartyzel vs Bartyzel. Czy Konfederaci chcą nierozerwalnych małżeństw?
Kaja Godek

Kaja Godek i jej fundacja "pomaga" kobietom z Ukrainy. Rozdaje ulotki z rozerwanymi płodami

Źródło zdjęć: © Fundacja Życie i rodzina, Grupa Stonewall, Instagram, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,16.03.2022 16:00

Kaja Godek zamiast pomagać chce straszyć. Fundacja "Życie i rodzina" rozdaje Ukrainkom ulotki, które mają przestrzegać je przed aborcją. "Obrońcy życia" tak "pomagają" drastycznymi zdjęciami, a mogliby po prostu rozdawać zupę.

"Obrońcy życia" byli ostatnio wyjątkowo cicho, choć tych żyć, o które warto byłoby się zatroszczyć, trochę w naszym kraju przybyło. Dla Kai Godek i jej fundacji "Życie i rodzina" uchodźcy z Ukrainy jednak przez bardzo długi czas chyba nie istnieli.

Teraz organizacja nagle się obudziła, choć chyba naprawdę lepiej by było, gdyby została przy tym swoim biernym milczeniu. Kaja Godek postanowiła jednak "pomóc" uchodźcom, rozdając im drastyczne ulotki.

Kaja Godek "pomaga", rozdając ulotki

Tak, dobrze czytacie. Nikt nie zaoferował uchodźcom z Ukrainy noclegu, nikt nie pojechał np. na taki dworzec, żeby pomóc wolontariuszom. Fundacja Godek postanowiła rozdawać ulotki w języku ukraińskim, które przestrzegają przed skutkami aborcji. Można na nich znaleźć m.in. drastyczne zdjęcia płodów.

trwa ładowanie posta...

Gdy wejdziemy na stronę z ulotki (uwaga, tam też znajdziecie drastyczne zdjęcia płodów), dowiemy się, czemu "obrońcy życia" nagle się obudzili i chcą "nieść Ukrainkom pomoc". Wszystko przez "okropne" organizacje proaborcyjne, które sytuację potraktowały jako okazję do "zabicia jeszcze większej ilości dzieci".


Organizacje proaborcyjne potraktowały tę sytuację jako okazję, by zabić jeszcze więcej dzieci! Aborcjonistki docierają do Ukrainek z informacjami o tym, w jaki sposób mogą dokonać aborcji poza granicami prawa na terenie Polski lub poza nią.

- zycierodzina.pl
trwa ładowanie posta...

Kaja Godek chce "ochronić" Ukrainki przed aborcją

Najprawdopodobniej fundacja "Życie i rodzina" dotarła do materiałów udostępnianych przez Aborcyjny Dream Team, które miały pomagać ukraińskim uchodźczyniom, chcącym dokonać aborcji. Niestety "obrońcy życia" twierdzą, że "aborcjonistki z ADT żerują na ofiarach wojny i oferują pomoc w zabijaniu ukraińskich dzieci".

Z kolei na Ukrainie morduje się dzieci do 12 tygodnia życia płodowego – bez żadnych ograniczeń, a do 28 tygodnia z powodów np. społecznych. W praktyce jest to także aborcja na żądanie. Szacuje się, że od ogłoszenia przez Ukrainę niepodległości w 1991 roku zabito tam około 30 milionów nienarodzonych dzieci.

trwa ładowanie posta...

Dodajmy jeszcze, że Ukrainki mają znacznie większe aborcyjne prawa niż Polki i mogą po prostu chcieć jej dokonać. Zdajemy sobie sprawę, że Kaja Godek chciałaby ograniczyć też ich prawo do decydowania o własnym ciele, ale sto razy bardziej pomogłaby, gdyby stanęła np. na takim Dworcu Centralnym i po prostu rozdawała zupę dzieciom, które już się urodziły. A nie, przepraszam. Te dzieci, które już są i rzeczywiście potrzebują wsparcia i pomocy, zupełnie tych antyaborcyjnych organizacji nie obchodzą.

trwa ładowanie posta...

Źródło: zycierodzina.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Aktywistka ruchu #MeToo przed sądem. Oskarżenia są poważne