fame-mma
Fame MMA: Murcix zostanie zakontraktowana? Wardęga zdradza, że *ktoś* z Ekipy ma zawalczyć
Fame MMA

Dubiel i Błoński "wyjaśnią sobie" wszystko na Fame MMA. Czemu się tak nienawidzą?

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Baby,
01.11.2020 19:59

Biorąc pod uwagę przerośnięte ego jednego i drugiego YouTubera, będzie to walka wagi ciężkiej...

bFOsYKPT

Fame MMA budzi spore kontrowersje, ale trzeba przyznać, że stało się też prawdziwym popkulturowym fenomenem. Mordobicie w wykonaniu patocelebytów zapewnia organizatorom fantastyczne wyniki oglądalności i gwarantuje konkretny napływ gotówki.

Nic dziwnego, że włodarze głowią się nad kolejnymi mocnymi nazwiskami, które przyciągną tłumy przed odbiorniki. Oczywiście najważniejszym kryterium jest tytułowy "fame".

Akurat tego nie brakuje zarówno Marcinowi Dubielowi, jak i Kacprowi Błońskiemu, którzy podczas kolejnej gali zmierzą się w walce wieczoru. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobrze obsadzony duet. W końcu nie jest tajemnicą, że youtuberzy się nie cierpią. Od czego zaczął się ten konflikt?

Gdy Dubiel był już znany w sieci dzięki swoim, często budzącym politowanie, prankom, Blonsky dopiero zaczynał karierę na YouTube. Kacprowi udało się wybić dopiero dzięki dołączeniu do Teamu X, który założył Stuu Burton. Uczestnikiem projektu był też Dubiel.

bFOsYKPV

Notowania Kacpra dość szybko zaczęły rosnąć, a boom popularności przyszedł po wypuszczeniu piosenki Eluwina. Błoński, który w zaledwie kilka miesięcy zdobył wielką popularność, nieco odkleił się od rzeczywistości.

Zaczął narzekać, że nie zarabia tyle, ile powinien i gwiazdorzył na wszystkie inne możliwe sposoby. W końcu stwierdził, że sam zatroszczy się o siebie najlepiej i odszedł z agencji, zapewniając, że zawojuje świat jako raper.

Buńczuczne zachowanie Błońskiego, które doprowadziło do rozpadu Teamu X, nie spodobało się Dubielowi. Youtuber nie ukrywał, że ma żal do niewdzięcznego, domorosłego "rapera".

W rozmowie Patrykosem z Fame MMA Marcin zdradził, że zgodził się na propozycję występu w oktagonie tylko dlatego, że będzie mógł zmierzyć się Błońskim.

bFOsYKPX

Od samego początku Kacper zachowuje się irracjonalnie i okazuje mi brak szacunku. Ja nic do niego nie miałem. Kacper co chwilę zmienia swoje decyzje - raz mi podaje rękę, raz nie. On gra w jakąś swoją gierkę i będziemy musieli sobie to wyjaśnić w oktagonie powiedział. Dodał też, że jego "złość na Kacpra rośnie z każdym dniem".

Celebryci "wyjaśnią sobie" wszystko podczas starcia, do którego dojdzie 21 listopada. Jak myślicie, kto wygra?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Fame MMA: Friz chciałby za walkę… 8 MILIONÓW złotych? Tak, ale nie do końca