lifestyle
Podatki od działalność na OnlyFans? Jest stanowisko fiskusa
Jessica Mercedes ślub

Jessica Mercedes wzięła ślub. Jej wybranką jest ona sama

Źródło zdjęć: © Instagram, Jessica Mercedes
Anna RusakAnna Rusak,08.12.2022 15:30

Jessica Mercedes, popularna modowa influencerka, udała się na spirytualny wyjazd do Meksyku. Co wywróżyła szafiarce wróżka? Co to znaczy, że influencerka zgubiła swoją antenę? I dlaczego Jessica Mercedes wzięła ślub z samą sobą?

Jessica Mercedes, popularna modowa influencerka, została ostatnio nazwana klimatyczną ignorantką, bo jak można było wywnioskować z jej Instagrama, udała się w podróż prywatnym samolotem z Warszawy do… Łodzi. Teraz postawiła na trochę dalszy kierunek.

Szafiarka wybrała się na spirytualny obóz do Meksyku. Spotykała się tam z wróżkami, a nawet uczestniczyła w ceremonii zaślubin. Czemu podczas tego wydarzenia Jessica Mercedes wzięła ślub z samą sobą?

Jessica Mercedes i spirytualny obóz w Meksyku

29-latka aktywnie relacjonowała na swoich social mediach pobyt na spirytualnym obozie w Meksyku. Jessica Mercedes była bardzo podekscytowana podróżą m.in. dlatego, że od dawna nie udała się na dłuższą wycieczkę sama. W trakcie wyjazdu kobiety spotykały się z lokalnymi wróżkami. Jedna z nich powiedziała blogerce, że ta zgubiła swoją antenę.

Jednak kluczowym momentem obozu w Meksyku była ceremonia zaślubin. Podczas przygotowań uczestniczki zaplatały wianki, a Mercedes do swojego wieńca wplotła "antenki", by zgodnie ze słowami wróżki w końcu mogła odnaleźć swoje miejsce w życiu. Kobiety tego wieczora ubrały się w białe suknie i zebrały się przed ślubnym kobiercem. To właśnie wtedy Mercedes wzięła ślub z samą sobą.

"Wróżka w dżungli jak u niej byłam i mnie masowała, powiedziała, że zgubiłam antenę i jestem zagubiona w życiu, więc dodałam sobie kilka anten w wianku na swój ślub, żeby wreszcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi i w życiu"- napisała na stories Mercedes.

Jessica Mercedes ślub
Jessica Mercedes ślub (Instagram, Jessica Mercedes)

Jessica Mercedes wzięła ślub

Same zaślubiny odbyły się o zmroku na plaży, przy ognisku i świecach. Każda z dziewczyn podczas ceremonii składała samej sobie przysięgę. Jessica Mercedes biorąc ślub z samą sobą obiecała sobie, że nigdy siebie nie zdradzi.

"Ja obiecałam sobie, że będę siebie kochać z całego serca, nigdy już siebie nie zdradzę i będę ze sobą na zawsze" – możemy przeczytać na stories na Instagramie Mercedes.

Potem uczestniczki, jak to zazwyczaj bywa po ceremonii zaślubin, świętowały i dobrze się bawiły. Jessica przyznała, że będzie tęskniła za ludźmi uczestniczącymi w obozie w Meksyku i szybko udała się na premierę trzeciego sezonu "Emily w Paryżu". Miejmy nadzieję, że wróżby i obietnice złożone podczas ślubu się spełnią. W końcu wszystko wydarzyło się tuż przed Pełnią Zimnego Księżyca, a ten na pewno podzielił się z Mercedes swoją magiczną mocą.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Lule,zgłoś
Myślę że jest moda na duchowość może,teraz szafiarka zostanie duchowym guru z Tamara bo coś biznesy modowe padaja
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Co za bzdury,nic bardziej durnego nie czytałam.
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (2)
arrow
Smartfon Coca-Cola trafi do sprzedaży. Co już o nim wiemy?