Roksana Węgiel już wzięła ślub?

Roxie Węgiel wzięła ślub? Jej nazwisko uległo zmianie

Źródło zdjęć: © East News
Redakcja Vibez,
08.04.2024 20:15

Wygląda na to, że młoda gwiazda muzyki pop - Roksana Węgiel i jej narzeczony - Kevin Mglej zdecydowali się na formalizację swojego związku. 19-letnia piosenkarka, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, stała się żoną Kevina Mgleja, który jest od niej starszy o osiem lat.

Życie prywatne Roksany Węgiel od dawna przyciąga uwagę mediów. Wszystko za sprawą jej związku z Kevinem Mglejem, który jest od niej starszy o osiem lat. Para rozpoczęła swoją romantyczną relację jeszcze przed osiągnięciem przez Roksanę pełnoletności, a w maju ubiegłego roku postanowili związać się zaręczynami.

Kilka miesięcy temu Roxie Carbon zdradziła, że planują wziąć ślub jeszcze w tym roku. Od tamtej pory jednak nie była zbyt rozmowna na ten temat, rzadko dzieląc się szczegółami na temat ich wielkiego dnia. Co ciekawe, w firmie zarejestrowanej na 19-latkę 29 marca, tuż przed świętami wielkanocnymi, dokonano istotnej zmiany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Roksana Węgiel już wzięła ślub?

Wszystko wskazuje na to, że Roxie i Kevin są już po ślubie. Chociaż nie byli zbyt rozmowni na temat swojego wielkiego dnia i nie chcieli ujawniać dokładnej daty, media i tak dowiedziały się o wszystkim. Z najnowszych informacji wynika, że Roksana Węgiel i o osiem lat starszy od niej Kevin Mglej prawdopodobnie już wzięli ślub.

W internecie można znaleźć informację, że 29 marca w firmie zarejestrowanej na Roksanę dokonano istotnej zmiany. Chodzi oczywiście o nazwisko artystki, która teraz nazywa się Roksana Węgiel-Mglej.

Roksana Węgiel zmieniła nazwisko
Roksana Węgiel zmieniła nazwisko (Pudelek)

Czy zdecydowali się na rozdzielność majątkową?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są jednym z tych par, które nie chcą zbyt długo czekać na kolejne etapy swojego związku. Po ogłoszeniu zaręczyn zaczęli przygotowywać się do ślubu, co nie było dla nikogo tajemnicą. Z dostępnych publicznie informacji o działalności Roksany Węgiel wynika też, że piosenkarka i jej mąż zdecydowali się na rozdzielność majątkową. W rubryce "małżeńska wspólność majątkowa" możemy przeczytać, że jej nie posiadają.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się na rozdzielność majątkową?
Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się na rozdzielność majątkową? (ALEO.com)

Źródło: Pudelek

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0