Emily w Paryżu sezon 3

"Emily w Paryżu". Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. sezonie

Źródło zdjęć: © Netflix, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,01.12.2022 13:45

Netflix ujawnił już datę premiery trzeciego sezonu "Emily w Paryżu". Tutaj znajdziecie informacje o tym, jakie przygody czekają waszą ulubioną paryżankę. Dostaliśmy nawet zwiastun 3. sezonu!

Drugi sezon "Emily w Paryżu" niczym nie zaskoczył. Tak jak pisałam w recenzji - to wciąż przesłodzony i pełen stereotypów Paryż. Czy coś się zmieni w zapowiedzianym przez Netflix trzecim sezonie serii?

Raczej nie, ale fanom serialu nie powinno to przeszkadzać. Jeśli więc czekacie na trzeci sezon "Emily w Paryżu", to tutaj znajdziecie informacje na temat premiery, obsady i zwiastunów!

"Emily w Paryżu" sezon 3. Kiedy premiera?

W zasadzie już w dniu premiery drugiego sezonu Netflix zapowiedział, że planuje jeszcze co najmniej dwa. Podczas wydarzenia "TUDUM" Netflix ujawnił datę premiery trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" (niestety, niczego nie wiadomo jeszcze o czwartym).

3. sezon "Emily w Paryżu" pojawi się na Netfliksie 21 grudnia 2022 roku, czyli - jak w przypadku poprzedniego sezonu - czas z ulubioną paryżanką będziecie mogli spędzić w święta. Co więcej, dostaliśmy też zwiastun trzeciego sezonu "Emily w Paryżu".

Kilka tajemnic zostaje dzięki temu rozwiązanych. Wiemy, że Emily została w Paryżu, wiemy też, że dalej romansuje z Alfiem, ale Gabriel wciąż jest obecny w jej życiu. Jeśli chodzi o pracę to nasza już nie taka nowa paryżanka próbuje połączyć pracę dla Sylvie i Madeline…

Emily w Paryżu – sezon 3 | Oficjalny zwiastun | Netflix

"Emily w Paryżu". C już wiemy?

Odcinków najprawdopodobniej dostaniemy 10. Tyle znalazło się w pierwszym i drugim sezonie serii. Biorąc pod uwagę zwiastun i pierwsze zdjęcia z planu, obsada też raczej się nie zmieni. Tak, oznacza to, że zobaczycie i Gabriela (Lucas Bravo), i Alfiego (Lucien Laviscount), o czym możecie się przekonać ze zwiastuna 3. sezonu "Emily w Paryżu".

trwa ładowanie posta...

Wciąż jednak pod zapytania stoi życie uczuciowe Emily. Nie wiemy, jak potoczy się jej związek na odległość z Alfiem, a biorąc pod uwagę to, że wciąż coś czuje do Gabriela, może nie być jej łatwo…

Czy twórcy tym razem choć trochę powalczą ze stereotypowym przedstawianiem Francuzów i Paryża? Na rozwiązanie tych wszystkich pytań musimy poczekać do 21 grudnia, ale pewne jest jedno – 3. sezon "Emily w Paryżu" na pewno będzie pełen niespodzianek.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2