Walentynki astrologia

Jak przeżyć walentynki w 2023 roku? Zodiakary radzą, co robić

Źródło zdjęć: © Agnieszka Rudyk, Instagram.com, TikTok, Wyższe Wibracje
Anna RusakAnna Rusak,11.02.2023 08:00

Czy planety będą nam sprzyjać w walentynki? Na co uważać w tym czasie? Zodiakary spekulują, co czeka nas 14 lutego i tłumaczą, czemu walentynki są najlepszym czasem dla wszystkich, którzy marzą o miłości. Zdradzają też, jak będzie na nas wpływała Wenus w Rybach. "Przełomowy dzień dla wielu relacji"

Walentynki coraz bliżej. Jeśli wciąż czekacie z zakupem prezentu, to przypominamy, że zebraliśmy tanie i miłe prezenty za 30 i 50 zł. Mamy też specjalny poradnik, z którego dowiecie się, jak nie spędzać dnia zakochanych. Co na temat tego mają do powiedzenia Zodiakary?

Co planety przygotowały dla nas na walentynki? Jak w dzień zakochanych wpłynie na nas Wenus w Rybach? 14 lutego z pomocą Zodiakar na pewno będzie udanym dniem i to bez znaczenia, czy jesteście singlami czy nie.

Astrologiczne walentynki

O tym, jak astrologia wpłynie na walentynki, pisaliśmy już przy okazji pełni Księżyca w Lwie. Wtedy na ten czas uwagę w TikToku, przedstawiającym prognozę na luty 2023, zwracała Greta. Według niej w walentynki będzie nam łatwiej się otworzyć i opowiedzieć innym o naszych uczuciach. Z tego względu może to być dobry dzień i dla zakochanych, i dla tych, którzy szukają osoby partnerskiej.

- Jeśli chodzi o walentynki, mamy naprawdę przepiękną koniunkcję Wenus i Neptuna w Rybach, która pomoże nam połączyć się na takim duchowym poziomie z ukochaną osobą. To jest taki moment, że będzie nam łatwo się otworzyć, uzewnętrznić, jeśli chodzi o emocje, więc może to być przełomowy dzień dla wielu relacji. Ale jeśli jesteście sami, to będzie wam łatwo się do kogoś zbliżyć, zaufać, pokazać swoje wnętrze - mówi w TikToku Greta

trwa ładowanie posta...

Z kolei Agnieszka Rudyk poleca skaner walentynkowy. Dzięki niemu możecie się dowiedzieć, czy dana osoba jest wami zainteresowania, co do was czuje, jakie ma zamiary. TikTokerka ułoży wam kosmogram i postawi tarota dotyczącego relacji. Warto też sprawdzić, z jakimi znakami zodiaku nasz znak nie czuje się najlepiej w romantycznej relacji. To dla niektórych może być pomocną wskazówką!

trwa ładowanie posta...

Walentynki bez dramy dzięki Wenus w Rybach

Nie bez znaczenia w tym walentynkowym czasie jest fakt, że Wenus znajduje się od 27 stycznia w Rybach. Zostanie tam aż do 19 lutego i - jak przekonują Zodiakary - to bardzo korzystny dla nas i naszych uczuć czas. "Wyższe Wibracje" na Instagramie przekonują, że to najlepszy czas dla wszystkich panów, którzy chcą być jak Romeo.

"Pierwsze, co warto podkreślić, to fakt, iż Wenus w Rybach jest w wywyższeniu, co oznacza dobre przystosowanie tego znaku w tej planecie. Przygotujmy się więc na sporą dawkę romansu i pogłębianie więzi z drugą połówką. Wenus w Rybach odsuwa pragnienia ego na rzecz troszczenia się o potrzeby innych. Jest niezwykle hojna. Promuje miłość bezwarunkową. Każe słuchać intuicji i płynąć pod prąd, wbrew temu, gdzie prowadzą nas głosy osób z naszego otoczenia" - pisze użytkowniczka justzodiakary.

trwa ładowanie posta...

Jak więc widzicie, dzięki Wenus w Rybach w walentynki nie powinno nas spotkać nic złego. O jednym warto pamiętać - w tym czasie lepiej nie robić sobie wielkich planów na przyszłość. Dlatego zamiast oświadczyn, zodiakary proponują spontaniczny wypad w góry.

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Rctctfct,zgłoś
Wierzę w Jezusa, nie w znaki zodiaku :))))
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się