Wróżby Andrzejki

Co nas czeka w Andrzejki? Zodiakary zalecają wróżby z owsianki

Źródło zdjęć: © Negatywnie Optymistyczny, TikTok, aine964
Anna RusakAnna Rusak,24.11.2022 19:00

Andrzejki wypadają w noc z 29 na 30 listopada, jednak wiele osób świętuje je wcześniej. Zodiakary i zodiakarze tłumaczą, czego możemy się w tym czasie spodziewać i radzą, jak wróżyć w Andrzejki.

Zbliżają się Andrzejki, czyli dzień, w którym każdy z nas może zostać zodiakarą albo zodiakarzem. Nie, to nie są żarty. Jak dowiecie się z tego artykułu, według pasjonatów wróżenia, wskazówek dotyczących naszej przyszłości można szukać nawet w… misce z owsianką.

Andrzejki odbywają się tydzień przed listopadowym nowiem i tydzień przez grudniową pełnią Księżyca. Jak więc możecie się domyślić, jest to naprawdę magiczny, przepełniony energią czas. O tym, jakie wróżby najlepiej sprawdzą się w nocy z 29 na 30 listopada, już pisaliśmy, więc jeśli chcecie dowiedzieć się, czemu tego dnia warto niczego nie jeść, to tu znajdziecie wskazówki, jak i  - przede wszystkim - te tradycyjne metody wróżb. A dzisiaj opowiemy wam o mniej znanych sposobach na wróżby, które polecają nam zodiakarze i zodiakary z TikToka.

Wróżby na Andrzejki

Zodiakary i zodiakarze z TikToka dzielą się z nami przepowiedniami na Andrzejki. Jeśli zastanawiacie się, co spotka wasz znak zodiaku w tym czasie lub kompletnie nie wiecie, jak zabrać się do wróżenia w wigilię św. Andrzeja, to tutaj znajdziecie wszystkie podpowiedzi.

Wróżka Aine na TikToku przygotowała zestaw przepowiedni dla każdego znaku zodiaku. Lwy oraz Barany w Andrzejki mogą liczyć na spotkanie wielkiej miłości, Wagi powinny uważać na oszustów, a Skorpiony będą mogły liczyć na naprawdę udane spotkania towarzyskie.

trwa ładowanie posta...

Z kolei wróżka Natalia zorganizuje w Andrzejki specjalnego live’a, na którym powróży wam z okazji wigilii św. Andrzeja. Możecie też liczyć, że pomoże wam rozczytać wasze wróżby z wosku, a jak wiadomo, nie zawsze łatwo jest rozczytać, co wosk chciał nam w Andrzejki przekazać.

trwa ładowanie posta...

Tarot na Andrzejki i wróżby z owsianki na Andrzejki

Nie macie jednak czasu na poważne wróżenie, roztapianie wosku i przeprowadzanie tych wszystkich andrzejkowych rytuałów? Spokojnie, możecie sobie powróżyć rano ze śniadania. Daniel, czyli Negatywnie Optymistyczny, na TikToku tłumaczy, na czym w ogóle opiera się to całe wróżenie.

- Wiecie, że generalnie można wróżyć z czego tylko chcecie? To może być nawet wasze niezbyt pożywne śniadanko. […] Możemy wróżyć z kości, herbaty, dłoni, a nawet z czoła. […] Dlaczego? Dlatego, że karty, linie na dłoni czy czole to są tylko symbole. […] Wszystko, co jest wokół wróżenia, to są tylko narzędzia. Samo sedno i to, jak to odczytamy, leży w nas. Intuicja jest tu kluczowa - twierdzi Negatywnie Optymistyczny.

trwa ładowanie posta...

Gdybyście jednak tego dnia - w przeciwieństwie do mnie -  zamiast z talii kart Dixit chcieli powróżyć naprawdę, to Negatywnie Optymistyczny ma dla was kilka wskazówek o tym, co jest najistotniejsze w tarocie i jak go używać w Andrzejki.

- Samo w sobie jest to po prostu randomowy karton. Natomiast, jak widzicie, tarot ma rysuneczki i to właśnie od tych rysuneczków bardzo dużo zależy - przekonuje Daniel na TikToku

Jak więc widzicie, jest naprawdę mnóstwo sposób na to, by świętować Andrzejki. Możecie postawić na profesjonalne metody lub po prostu polać sobie trochę wosku czy pochylić się nad miską swojej owsianki. Pewne jest jedno - możecie w tym czasie liczyć na pomoc niezastąpionych zodiakar i zodiakarzy.

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2