Anty-poradnik walentynkowy

Jak NIE spędzać dnia zakochanych? Najgorszy poradnik na walentynki

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.02.2021 15:33

Zastanawiacie się, jak rozczarować partnera na walentynki? Szukacie inspiracji, aby święto zakochanych zamieniło się w święto WTF? Chwytajcie za notesy i piszcie, moi drodzy, bo zaleje Was lawina najgorszych pomysłów, jakie można zrealizować 14 lutego.

UWAGA! Widzieliście to? Nad Waszymi głowami właśnie śmignęła strzała Amora. Oznacza to, że wkrótce są walentynki, a Wy jeszcze nie wiecie, co zrobić ze swoją drugą połówką. Ja też nie wiem, to nie jest poradnik walentynkowy, ale ułatwię Wam zadanie i podpowiem, czego nie robić w święto zakochanych. Być może dzięki temu wykminicie, co robić 14 lutego. Brzmi logicznie, prawda?

Najgorszy pomysł na 14 lutego – opowieści o eks

Każdy chce słuchać o Waszych byłych partnerach, a szczególnie Wasz obecny luby i to jeszcze w dzień św. Walentego. Kiedy 14 lutego zasiądziecie do romantycznej kolacji, uraczcie go (lub ją) historią pełną pikantnych i intymnych szczegółów ze swoich poprzednich związków. Nic tak nie rozgrzeje wieczoru, jak trzaśnięcie drzwiami na "do widzenia". Ach, ten czar wspomnień!

Jak zepsuć walentynki? Kazać jej/jemu się zmienić

Zgodzicie się ze mną, że nie ma bardziej nietrafionego dnia na wywleczenie na wierzch wszystkich żali do obecnego partnera/partnerki niż dzień św. Walentego? Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale 14 lutego najgorszej powiedzieć komuś "Kocham cię, ale denerwuje mnie, że nie ścielisz po sobie łóżka / nie chowasz bielizny do szuflady / nie gasisz światła po wyjściu z łazienki". Macie inne propozycje?

Najlepszy anty-pomysł na święto zakochanych? Rozstanie!

Nie wyobrażam sobie, co może być gorszego, niż zakończenie związku w walentynki... Smarowanie chleba masłem i nutellą? Tłumaczenie, że zdrada po alkoholu to nie zdrada? Mimo że sobie śmieszkujemy, to ten akapit potraktujcie śmiertelnie poważnie. Jeśli chcecie z kimś zerwać, zróbcie to dzień przed świętem zakochanych, ale NIE 14 lutego, bo ktoś będzie miał traumę do walentynek do końca życia.

Nie wiecie, co robić w walentynki? Zapomnijcie o nich

Serio, pomyślcie, ile nerwów i pieniędzy zaoszczędzicie, jeśli spotka Was amnezja i zapomnicie o istnieniu święta zakochanych. Podczas, gdy wszyscy znajomi w walentynki będą wrzucać fotki, jakie to są z nich słodkie dziubaski, Wy przecierajcie oczy ze zdumienia, nie wiedząc, o co im chodzi. Potem zadzwońcie do swojego wybranka/ki serca 15 lutego, pytając, czy wszystko jest okej. Na pewno odbierze.

Kupcie najgorszy prezent na walentynki

Obiecuję, że na Vibez pojawi się osobny tekst o najgorszych prezentach na święto zakochanych. Tymczasem zrobię Wam zajawkę tego anty-poradnika i zdradzę, że jeśli chcecie rozczarować swojego partnera na walentynki, podarujcie mu różowe kajdanki z futerkiem, mówiąc, że teraz zaprowadzicie go do swojego pokoju zabaw. Kiedy to mówicie, w tle musi lecieć "50 shades of grey playlist". Obowiązkowo!

Fifty Shades Darker Soundtrack Album

Pomysł na anty-walentynki? Krytyka wyglądu swojej partnerki!

Zaimponujcie wyczuciem i podczas walentynkowego Netflix & chill odezwijcie się z pytaniem "Chyba ostatnio przytyłaś?". Na podium najgorszych tekstów na walentynki ustawiłbym "Chyba się już nie mieścisz w tę sukienkę, co?" oraz "Zapomniałaś się dzisiaj pomalować?". Jeśli Wasza partnerka nie wyszła z kolacji, kiedy opowiadaliście o eks, teraz zrobi to, dając Wam na pożegnanie soczystego liścia.

Psst! Zaimponujcie swojej drugiej połówce i powiedzcie jej, dlaczego uważacie, że w przyszłości wszyscy będziemy uprawiać seks z robotami. Po takim wykładzie na pewno zostanie u Was na śniadanie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1