Ile sezonów będzie miało „The Last of Us”?

Ile sezonów będzie miał serial "The Last of Us"? Twórcy mają dobre wieści

Źródło zdjęć: © The Last Of Us
Anna RusakAnna Rusak,15.03.2023 10:30

Jeśli zastanawiacie się, ile sezonów będzie miało "The Last of Us", to twórcy serialu przychodzą z dobrymi wieściami. Wychodzi na to, że nie zamierzają trzymać się tego, co było w grze i chcą, żeby fani jak najdłużej mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów.

Pewnie większość fanów "The Last of Us" wciąż przeżywa końcówkę serialu i to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku. Może jednak pocieszy was trochę fakt, że za jakiś czas na dłużej powrócimy do historii Joela i Ellie.

Twórcy serialu coraz częściej wypowiadają się na temat przyszłości serii. W najnowszym wywiadzie wyjaśnili, ile sezonów serialu "The Last of Us" planują. Wychodzi na to, że po raz kolejny nie będą się trzymali tego, co dostaliśmy w grze.

Ile sezonów będzie miało "The Last of Us"?

Druga część gry "The Last of Us" jest znacznie obszerniejsza niż pierwsza. Bez wchodzenia w szczegóły, dzieje się tam naprawdę sporo, a niektóre wątki są naprawdę zaskakujące. Choć początkowo zakładano, że serial "The Last of Us" tak jak gra będzie miał dwa sezony, wychodzi na to, że fani mogą liczyć na trochę więcej treści.

W wywiadzie dla portalu GQ UK twórcy Neil Druckmann i Craig Mazin przyznali, że planują co najmniej trzy sezony "The Last of Us". Według nich pomieszczenie wszystkiego, co dzieje się w drugiej części gry w jednym sezonie, jest w zasadzie niemożliwe. Możecie więc spać spokojnie, drugi sezon "The Last od Us" nie będzie ostatnim.

- Nie. Nie ma mowy, że drugi sezon obejmie całą historię z drugiej części gry. Nie powiemy dokładnie, ile będzie tych sezonów, ale faktycznie będzie ich więcej - powiedział GQ Martin.

Jego słowa potwierdził Druckmann, który zapowiedział, że "The Last of Us" będzie miało co najmniej trzy sezony. Nie można więc wykluczyć, że pojawi się również czwarty sezon. Wszystko będzie pewnie zależało od popularności serialu i od tego, ile historii z gry uda się twórcom zmieścić w kolejnych dwóch sezonach "The Last of Us".

Episode 9 - "Look For The Light" | The Last of Us Podcast | HBO Max

"The Last of Us" drugi sezon

Martin i Druckmann najpewniej decydują się na rozszerzenie serialu na co najmniej trzy sezony ze względu na plany dotyczące kontynuacji. W poprzednim wywiadzie dla Variety twierdzili, że drugi sezon serialu "The Last of Us" będzie zupełnie inny od pierwszego. Do tego przyznali, że nie zamierzają się do końca trzymać tego, co dostaliśmy w drugiej części gry.

Dobra wiadomość jest taka, że w serialu na pewno po raz kolejny zobaczymy Pedro Pascala w roli Joela i Bellę Ramsey w roli Ellie, co potwierdzili zarówno twórcy, jak i sama aktorka. To, czy pojawią się w trzecim sezonie "The Last of Us", z wielu względów nie jest jednak tak pewne.

trwa ładowanie posta...

Źródło: GQ, Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 7