the last of us
Bella Ramsey się wygadała. Można odliczać czas do powrotu "The Last of Us"
Jak poznać dalsze losy bohaterów „The Last of Us”?

Ile trzeba wydać, żeby poznać dalsze losy bohaterów "The Last of Us"?

Źródło zdjęć: © The Last Of Us
Anna RusakAnna Rusak,17.03.2023 08:30

Co stało się z Ellie i Joelem po zakończeniu pierwszego sezonu serialu "The Last of Us"? Odpowiedź możecie uzyskać nawet teraz, wystarczy, że trochę zapłacicie. Trudniejsze pytanie brzmi - czy będzie gra "The Last of Us 3"?

Tak, serial "The Last of Us" niestety się skończył. Jeśli wciąż rozpaczacie nad tym, że nie będziecie mogli już śledzić losów Ellie i Joela, to przypominam, że twórcy podzielili się z nami dobrymi wieściami. Zapowiedzieli, że serial będzie miał co najmniej trzy sezony!

Jest jednak pewien sposób na to, by poznać dalsze losy bohaterów "The Last of Us". Wystarczy tylko trochę zapłacić, by dowiedzieć się, co wydarzyło się z Ellie i Joelem w drugiej części gry. Czy w związku z tym, że twórcy rozbili serial na trzy sezony, pojawi się również trzecia część gry "The Last of Us"?

Jak można poznać dalsze losy bohaterów "The Last of Us"?

Możliwe, że spora część osób śledziła losy Joela i Ellie w serialu bez wcześniejszego grania w "The Last of Us". Być może po obejrzeniu serialu stwierdzicie, że chcielibyście zobaczyć, jak wyglądała rozgrywka. Uprzedzam, że niekiedy różni się od fabuły serialu, a do tego jest w niej zdecydowanie więcej walki.

W każdym razie, gdy już ochłoniecie po finale "The Last of Us" i zagracie w pierwszą część gry, możecie być ciekawi, co wydarzyło się dalej. Żeby poznać dalsze losy bohaterów "The Last of Us" nie musicie czekać na premierę kolejnego sezonu. Wystarczy, że kupicie grę.

Koszt odkrycia tej tajemnicy to mniej więcej 100 zł, chociaż są też oferty za 150 zł. Nie jest to może najtańsza inwestycja, ale zaręczam wam, że druga część "The Last of Us" jest lepsza niż pierwsza. Na zachętę dodam też, że dzieją się tam rzeczy, które na pewno wam się nie spodobają…

THE LAST OF US 2 Official Trailer (PS4)

Czy będzie trzecia część gry "The Last of Us"?

Wielu fanów gry od dawna zastanawia się, czy to definitywny koniec "The Last of Us". W związku z pojawieniem się serialu i jego ogromną popularnością, ludzie coraz częściej pytają, czy pojawi się trzecia część gry.

Neil Druckmann z Naughty Dog (to firma produkująca grę) jakiś czas temu udzielił wywiadu dla Kinda Funn. Podkreślił, że Sony daje twórcom swobodę i mogą robić, co chcą. Dodał, że rozpoczęli już nawet kolejny projekt. Nie może jednak potwierdzić, że będzie to trzecia część gry "The Last of Us".

- Wiem, że fani bardzo chcą "The Last of Us 3". Słyszę o tym bez przerwy i mogę tylko powiedzieć, że pracujemy już nad kolejnym projektem, więc decyzja została podjęta wcześniej. Nie mogę powiedzieć, co to jest za projekt, ale jest to wynik naszych rozważań i wybraliśmy to, co nas najbardziej ekscytowało - powiedział Druckmann dla Kinda Funn.

Oznacza to mniej więcej, że możemy spodziewać się wszystkiego. Czy dostaniemy "The Last of Us 3"? O tym pewnie przekonamy się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Teraz pozostaje nam tyko granie w te części, które są już dostępne.

trwa ładowanie posta...

Źródłó: Kinda Funn, polygamia.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 34
Tomek,zgłoś
Nie 100 złotych tylko 1000, bo trzeba jeszcze kupić konsolę.
Odpowiedz
0like0dislike
Ile?,zgłoś
Ale wiecie że film z Gameplay i scen fabuły można na YT za darmo obejrzeć?
Odpowiedz
1like0dislike
Komentarze (2)
arrow
"The Last of Us". Kto zagra Abby w drugim sezonie? Są dwa mocne typy