"The Last of Us". Kto zagra Abby w drugim sezonie? Są dwa mocne typy
"The Last of Us" w kolejnym sezonie przywita widzów nowymi bohaterami. Jedną z postaci będzie Abby - protagonistka drugiej części gry.
Pierwsza część ekranizacji gry "The Last of Us" okazała się niekwestionowanym hitem. I nie, nie chodzi tylko o rolę Pedro Pascala. Fani gry docenili produkcję za oddanie klimatu postapokaliptycznego świata oraz dialogi czy sceny żywcem przeniesione z przygodówki na duży ekran. Ci, którzy nigdy nie grali w grę, też mieli powody, aby się zakochać. Przerażająca rzeczywistość, zmutowane potwory, trudne wybory moralne: serial łączył w sobie najlepsze cechy thrilleru z elementami horroru z dramatem obyczajowym.
Pierwszy sezon "The Last of Us" zakończył się w najmniej spodziewanym momencie, pozostawiając widza w dużej niepewności. Druga część gry rozgrywa się po pięciu latach od wydarzeń znanych z "jedynki", a głównymi bohaterkami stają się Ellie oraz Abby. Po wiernym odwzorowaniu gry można się spodziewać, że i w przypadku drugiego sezonu, twórcy serialu pójdą tym samym tropem. "The Last of Us" zostało potwierdzone przez HBO, pozostało więc tylko jedno pytanie: kto zagra Abby?
"The Last of Us 2". Kto wcieli się w rolę Abby?
Na Twitterze wrze od plotek. Premiera drugiego sezonu "The Last of Us" najprawdopodobniej zostanie opóźniona przez hollywoodzki strajk scenarzystów i aktorów, lecz fani nadal wyczekują, a każda informacja jest na wagę złota.
Scooper (osoba, która ma dostęp do ekskluzywnych informacji) @MyTimeToShineH opublikował na Twitterze informację o tym, jakoby rolę Abby otrzymała Florence Pugh ("Oppenheimer", "Małe kobietki", "Nie martw się kochanie", "Midsommar. W biały dzień"). W threadzie dodaje, że słyszał też o prawdopodobnym castingu Shannon Berry ("Hunters", "The Gateway", "Dzicz").
Inny scooper, @KnightGambit, twierdzi, że Florence Pugh nie została obsadzona jako Abby. Dodaje, że casting zostanie ogłoszony po zakończeniu strajków. Data premiery drugiego sezonu jest nieznana.
Popularne
- Jak zarabiał Kawiaq? Youtuber ujawnił okrutny proceder
- Wydała fortunę, żeby zostać kotem. Najgorsze jeszcze przed nią
- Podwyżki dla nauczycieli. Wynagrodzenie musi przekonać młodych
- Praca dla Rihanny gorsza od Shein. Raport alarmuje
- Kurator Nowak z nową misją. Opowiadała o "ideologii trans"
- Doda to nie królowa. Najjjka stwierdza fakty?
- Friz podjął decyzję. Za obejrzenie finału Genzie trzeba będzie zapłacić
- Polacy podzieleni wpisem Wersow. Burza o zdjęcie z McDonald's
- Pożegnanie Danuty Holeckiej. Fani planują wydarzenie