Nów Księżyca w marcu w Baranie

Nów Księżyca w marcu. Co przyniesie nam energia Barana?

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,19.03.2023 16:00

Po pełni Księżyca w Pannie czeka na nas kolejny astrologiczny przystanek. 21 marca wypada nów Księżyca w Baranie. Zodiakary wieszczą, że energia nowiu przyniesie nam dużo siły i pomoże osiągnąć to, czego pragniemy.

Tak jak wspominałam na początku marca, pełnia Księżyca w Pannie była ostatnim spokojnym przystankiem na naszej astrologicznej mapie. Teraz przyszedł czas na rewolucje i nowe działanie. Do tego wszystkiego ma nas zmotywować najbliższy nów Księżyca.

Nów wypada 21 marca i będzie bardzo wyjątkowy, chociażby dlatego, że wraz z nim rozpocznie się nowy rok astrologiczny. O tym, co to dla nas oznacza, mówią niezastąpione zodiakary. Czy jest się czego bać?

Nów Księżyca w marcu w znaku Barana

Nów Księżyca w marcu to już trzeci nów w tym roku. Tym razem wypada on w znaku Barana, a jego szczyt przypada o godz. 18:26. Marcowy nów Księżyca jest naprawdę wyjątkowy, bo razem z nim rozpocznie się też nowy rok astrologiczny.

Tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą, przypominamy, że nów Księżyca to moment, w którym ziemski satelita oświetlany jest przez Słońce w taki sposób, że z Ziemi widać wyłączeni jego zacienioną część. To też idealny czas na manifestację.

trwa ładowanie posta...

Co oznacza nów Księżyca w marcu?

Tak jak wspominaliśmy w tekście dotyczącym pełni Księżyca, marzec jest miesiącem bardzo sprzyjającym zmianom. Potwierdzają to też zodiakary, które na Instagramie opowiadają, co czeka nas w trakcie tegorocznego marcowego nowiu.

Jak pisze "Zapiecek wiedźmy" to czas na podejmowanie ryzyka. Baran jest znakiem motywującym do robienia rzeczy po swojemu, a do tego dostarcza nam energii i odwagi. Nie chodzi jednak o to, by realizować te wszystkie działania nagle. Spokojnie, zaplanujcie sobie w trakcie nowiu Księżyca w marcu, co chcecie osiągnąć i z pomocą Barana będzie wam na pewno łatwiej to wszystko zrealizować.

"Wpływ Barana może pomóc w dostarczeniu energii do załatwienia spraw, ale uważaj, aby nie być zbyt impulsywnym. Nie podejmuj decyzji pochopnie" - zaznacza we wpisie Zapiecek Wiedźmy.

trwa ładowanie posta...

Joanna "Złap Nadzieję" w TikToku pisze, że Baran wskazuje nam to, czego my chcemy. Oznacza to, że nów Księżyca w marcu to też dobry czas na to, by w końcu skupić się na swoich potrzebach i przestać myśleć o tym, czego oczekują od nas inni. Nów w marcu ma nas motywować do robienia tego, co kochamy.

Tiktokerka radzi, by zmotywować się do wykonania tego pierwszego kroku, o którym od dawna myślimy i skończyć z niepewnością czy nieśmiałością. Nów w Baranie ma sprawić, że będziemy sięgać po to, co dla nas najlepsze, a dzięki temperamentowi tego znaku, będziemy też mieli konieczną do tego działania odwagę.

- Od tego momentu wszystko nabiera tempa. Wszystko będzie się działo znacznie szybciej - mówi użytkowniczka Alchemik na TikToku i dodaje, że tuż po nowiu w marcu czeka nas przejście Plutona do znaku Wodnika, co wiąże się z ogromną zmianą energii. W trakcie nowiu Księżyca w marcu warto więc przygotować sobie plany i zgromadzić energię do działania.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0