lifestyle
Lody Louda od Boxdela. Mają być jak Häagen-Dazs w cenie <70 zł/litr?! "W ch*j mi smakują te lody"
horoskop

Jedyny taki horoskop na 2021 rok! Edyta Górniak, Maryla, a może Friz? Sprawdź swojego patrona

Źródło zdjęć: © Maryla Rodowicz @official.maryla.rodowicz
Anna RusakAnna Rusak,01.01.2021 14:08

Gwiazdy uchyliły rąbka tajemnicy i przekazały nam co nieco informacji o przyszłości. Edyta Górniak, Marcin Najman, Krzysztof Krawczyk - to tylko niektórzy z naszych znakowych patronów. Sprawdźcie, który będzie Waszym opiekunem w nadchodzącym roku!

bFOnAIJL

W tym roku patronują nam największe i najbardziej rozpoznawalne gwiazdy. Każdy znak dostał patrona lub patronkę, który otoczy go swoją opieką przez wszystkie najbliższe dni. To właśnie oni, niczym Edyta Górniak, spojrzeli w układ planet i przygotowali dla Was zestaw rad na przyszłość.To niewątpliwa gwarancja udanego, pełnego przygód roku!

Jedyny słuszny horoskop na 2021 rok

Baran: W tym roku patronuje Ci Krzysztof Krawczyk. Już o północy wypłyniesz w piękny i niezapomniany rejs, dzięki któremu wiele w Twoim życiu się zmieni. Jeśli obecna praca lub miejsce, w którym jesteś Ci nie pasuje, pomyśl o zawodzie marynarza. Może to przeznaczona Ci ścieżka kariery? W tym roku będzie Cię też stać na nowe tatuaże, ale uważaj, z kim pójdziesz na bal.

Byk: W tym roku patronuje Ci Najman. Możesz być pewien, że będziesz wyznaczał trendy odzieżowe. Poza tym jak lew będziesz dzielnie walczył o to, co jest Ci najdroższe, nawet jeśli zagrożenie będzie niewidoczne. Nie straszne Ci porażki i teorie spiskowe, z każdej bitwy wyjdziesz obronną ręką. Uważaj na przeciwników, bo mogą się nie pojawić. Twoim szczęśliwym kolorem w tym roku jest niebieski.

Bliźnięta: W tym roku patronuje Ci Julia Wieniawa. To będzie czas pełen sukcesów. Jeśli planujesz założyć nową firmę lub kupić mieszkanie, to najlepszy moment na taki ruch. Uważaj na swoje relacje z przyjaciółmi, w tym roku mogą być wyjątkowo zagrożone. Najlepszą wiadomością jest to, że spotkasz miłość swojego życia. Może nie przyjdzie od razu, ale wypatruj jej w drugiej połowie roku.

Rak: W tym roku patronuje Ci Edyta Górniak. To czas na duchową przemianę. Zobaczysz świat w zupełnie nowej odsłonie. Ludzie mogą z Ciebie drwić, ale Ty będziesz szczęśliwa/y w swojej mydlanej bańce. Uważaj na filmy z żółtymi napisami. Najważniejsza rada na ten rok: traktuj każdy dzień tak, jakby jutro miał być koniec świata.

Lew: W tym roku patronuje Ci Robert Makłowicz. Przez Twój urok osobisty wszystko ułoży się tak, jak powinno. W zamrażarce na pewno nie zabraknie Ci koperku, a jeśli wszystko dobrze pójdzie, spełnią się Twoje największe marzenia np. pływanie z delfinami. Uważaj, żeby nie zaprzepaścić swoich talentów kulinarnych.

Panna: W tym roku patronuje Ci Reżyser Życia. Cóż, nie obędzie się bez dram, ale to może dobry czas, by w końcu zatroszczyć się o swoją psychikę. Dobrze zrobi Ci detoks od social mediów, może spróbujesz też czegoś nowego w swoim życiu. Nauczysz się, że Twoja wartość nie zależy od innych i odnajdziesz wewnętrzny spokój.

Waga: W tym roku patronuje Ci Michał Wiśniewski. To będzie czas niewątpliwych sukcesów, ale najpierw musisz otworzyć się na nowe doświadczenia. Inspiracji szukaj w młodszym pokoleniu i nie bój się ryzykować. Uważaj na mocne imprezy. W życiu uczuciowym bez zmian – jak co roku burzliwie.

Skorpion: W tym roku patronuje Ci Jacek Sasin. Przede wszystkim uważaj na nieprzemyślane wydatki. Jednak gdyby coś złego wydarzyło się w tym obszarze Twojego życia, pamiętaj, że możesz liczyć na kolegów. Nie lękaj się porażek, nawet te największe przyniosą Ci sławę. Nie zapomnij też, że jesteś wart/a więcej niż 70 milionów złotych.

Strzelec: W tym roku patronuje Ci Jessica Mercedes. Jest szansa, że zaliczysz wtopę życia, dlatego zanim podejmiesz się nowego wyzwania sprawdź, czy na pewno wszystko gra. Pamiętaj jednak, że nawet największa drama kiedyś się kończy, a ludzie szybko zapominają. Może więc warto ryzykować? W miłości i w relacjach rodzinnych stabilnie, także chociaż to na pewno wyjdzie Ci tym roku.

Koziorożec: W tym roku patronuje Ci Maryla Rodowicz. Choć początkowo sytuacja nie będzie ciekawa, weźmiesz sprawy w swoje ręce i wszystko dobrze się skończy. Przede wszystkim polegaj na swoim niezłomnym optymizmie i niegasnącej młodości. Na pewno nie zabraknie Ci też chęci do życia, także korzystaj z niego pełnymi garściami. Uważaj na sprawy sercowe - w tym roku lepiej postawić na niezależność.

Wodnik: W tym roku patronuje Ci Friz z Ekipy. To niewątpliwie będzie rok pełen sukcesów - musisz się tylko zatroszczyć o swoich najbliższych. Ostrożnie podejmuj ważne decyzje, a w kwestiach miłosnych wykaż się zrozumieniem i empatią. Sława czeka tuż za rogiem, wystarczy że upodobnisz się do ogółu.

Ryby: W tym roku patronujcie Ci Krzysztof Gonciarz. Jeśli denerwuje Cię jakiś społeczny problem, weź sprawy w swoje ręce. Postaw na kreatywność i niesztampowe działa. Nie bój się wyzwań, bo wszystko, czego się podejmujesz, kończy się sukcesem. Twoja wrażliwość w połączeniu z poczuciem humoru sprawi, że zwojujesz świat.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Matka Boska na Coca-Coli? Takie rzeczy tylko w Rosji