social media
Pracuje jako naga sprzątaczka. Mówi o najbrudniejszych klientach. Ile zarabia?
Natsu World

Męska część "Natsu World" mówi o kobietach, otyłości i goleniu nóg. 30 sekund seksu? Wystarczy

Źródło zdjęć: © Natsu World, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,27.07.2022 18:00

Panowie z "Natsu World" odpowiedzieli na kilka pytań. Przywoływali incelską anegdotkę o kluczu, dyskutowali o tym, czy otyłe dziewczyny mogą być atrakcyjne i zastanawiali się, ile powinien trwać seks. Odpowiedzi czasem naprawdę zaskakują i... smucą.

"Natsu World" w swoim nowym filmie zabiera nas na grilla i wspólne robienie tatuaży. Członkowie i członkinie jej ekipy popijają kawę, rozmawiając o cieple i zmianach klimatu. Spokojnie, odpowiedzi na te pytania nie są już tak poważne.

Najistotniejszą część filmu stanowi szczera pogadanka męskiej części "Natsu World". Panowie zastanawiają się nad tym, ile powinien trwać dobry seks, przyznają co lubią u dziewczyn i co sądzą o kobiecej otyłości.

"Natsu World" i incelski tekst o "kluczu"

Na różowych pufach siada Sebastian, Oskar, Dominik i Pietras. Panowie na początku dyskutują o tym, czy dziewczyny też mogą podrywać chłopaków (zdania są podzielone) i szybko przechodzą do poważniejszych tematów.

trwa ładowanie posta...

Są chociażby pytani, dlaczego kobiety, które mają więcej facetów są postrzegane gorzej, niż mężczyźni, którzy mają wiele partnerek. Większość z nich zgadza się z tym szkodliwym przekonaniem. Pojawia się co prawda jeden głos sprzeciwu, apelujący o "równouprawnienie" i w tej kwestii, ale incelska anegdotka o "kluczu" przyćmiewa wszystko.


No nie wiem, tak się przyjęło jakoś. Czy to jest prawda? Ma to coś w sobie. Ogólnie jestem zwolennikiem tej teorii.


Mój tato mi kiedyś powiedział: jeśli masz klucz, który potrafi otworzyć wszystkie bramy, to jesteś mistrzem. Ale jeśli jest brama, która się otwiera do każdego klucza, to nie każdy klucz otwiera tę bramę.

Wyjaśnijmy może sobie, że liczba partnerów czy partnerek o niczym nie świadczy. To tylko stereotypowe, szowinistyczne przekonania, które powiela wielu panów. O zgrodo, także tych młodych! Zaznaczmy, że kobiety, które mają wielu mężczyzn, są tak samo wartościowe jak mężczyźni, którzy mają wiele kobiet. Trochę niewiarygodne, że coś takiego trzeba tłumaczyć młodym ludziom…

trwa ładowanie posta...

Ile trwa dobry seks według chłopaków z "Natsu World"

Pojawia się też oczywiście wątek seksu. Chłopcy są pytani o to, ile powinien trwać dobry stosunek. Gdyby któraś z pań zastanawiała się np. czemu facet przy niej szybko dochodzi, to panowie od Natsu przychodzą z jasną odpowiedzią. Taka reakcja jest formą komplementu, a dzieje się tak, bo jesteśmy dla nich "atrakcyjne". Wychodzi trochę na to, że im krócej, tym lepiej. Dla panów, oczywiście.


Lepiej 30 sekund porządnego seksu, niż 30 minut przekomarzań się w łóżku.

Tutaj chciałabym męską część Natsu World odesłać do książki "Sztuka obsługi penisa". Dowiedzą się z niej m.in., że seks nie polega tylko na zaspokajaniu męskich potrzeb, a 30 minut jest zdecydowanie lepsze niż 30 sekund (i to dla obu stron).

trwa ładowanie posta...

O masturbacji w "Natsu World" słów kilka

Panowie dyskutują również o masturbacji i zastanawiają się, czym jest uzależnienie od niej (tu znowu polecam lekturę książki i edukację seksualną). Przy okazji jednak odnoszą się też do religijnego tabu (to na plus) i stwierdzają, że masturbacja jest po prostu zdrowa.


Mi się wydaje, że uzależnienie od masturbacji jest wtedy, gdy siedzi obok ciebie laska naga, a ty zamiast robić coś z nią, to walisz sobie konia.


Jeśli chodzi o masturbację, to uważam, że kobiety mogą, a panowie muszą.

trwa ładowanie posta...

Co panowie z "Natsu World" mówią o kobiecej otyłości i goleniu się?

Kolejne pytanie dotyczy wstydu. Męska część "Natsu World" zastanawia się, czy są rzeczy, których kobiety mogą się wstydzić, a które według nich są spoko. Jako pierwsza pojawia się otyłość.


Myślę, że są faceci, którzy lubią otyłość. To, że niektóre kobiety są grubsze, to nie jest zawsze jakąś wadą. […] Nie lubię, jak ktoś waży 50 kilo i mówi, że jest za gruby. To jest takie wymuszanie atencji.


Ja np. strasznie lubię jak dziewczyny mają rozstępy albo blizny. W sensie to jest naturalne.

Zahaczają również o wątki związane z makijażem i goleniem się - to ostatnie według chłopaków miałoby być częścią "dbania o siebie" dziewczyn.


Kocham dziewczyny bez makijażu. […] Dziewczyna, która nie ma makijażu i która jest w za dużej bluzie i wielkich rozciągniętych dresach jest najpiękniejszą kobietą na świecie moim zdaniem.


[Kobieta dba o siebie] kiedy się myje, ładnie pachnie, ma lśniące włosy, dba o miejsce intymne, goli się, trenuje dla siebie.

Tutaj chciałabym zaznaczyć, że golenie się nie ma niczego wspólnego z higieną i "dbaniem o siebie". Kobiety tak samo jak mężczyźni mogą nie golić ani nóg, ani pach, ani miejsc intymnych i to one powinny o tym decydować. Z tego, co wiem, to wielu mężczyzn się nie goli i jakoś nikt im tego braku higieny nie zarzuca, prawda?

W każdym razie, owszem, mężczyźni z Natsu World mają kilka dobrych momentów - na szczególną uwagę zasługuje ten dotyczący rozstępów - wciąż jednak są zakorzenieni w patriarchalnych schematach i przekładają swoją przyjemność, nad przyjemność kobiety.

ZDRADZIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET!

Źródło: Natsu World, YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Kongres czy Klub Boomerów? Tiktokerzy bronią szefa aplikacji