Powrót One Direction

One Direction powróci? Harry Styles przywraca fanom nadzieję

Źródło zdjęć: © Harry Styles, One Direction, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,15.06.2022 15:30

Harry Styles ostatnio dość często opowiada o swoim czasie w "One Direction". W najnowszym wywiadzie odniósł się do możliwego ponownego wystąpienia z kolegami z zespołu. Czy One Direction naprawdę może powrócić?

W 2016 roku świat fanek i fanów One Direction się zatrzymał. Wtedy uwielbiany przez wielu zespół zawiesił swoją działalność, a jego członkowie postanowili realizować swoje solowe kariery.

Jednym wyszło to lepiej, innym gorzej, ale fani zespołu wciąż marzą o zjednoczeniu się swojego ulubionego boysbandu. Nadzieję na takie spotkanie właśnie w najnowszym wywiadzie przywrócił Harry Styles.

Czy One Direction powróci? Harry Styles zabiera głos

Harry Styles promuje ostatnio swoją najnowszą płytę "Harry’s House". 14 czerwca wystąpił w podcaście "Spout" i to właśnie tam opowiedział o możliwości powrotu One Direction. Stwierdził, że ten pomysł jest naprawdę "miły", a albumy które tworzył w tamtym czasie "bardzo mu się podobały".


Nie wiem. To znaczy, wydaje mi się, że myśl o czymś takim jest naprawdę miła. Chciałbym, aby przyszedł moment, w którym poczujemy, że to coś, co wszyscy chcielibyśmy zrobić. […] Myślę, że przeszliśmy razem przez coś naprawdę wyjątkowego i jest w tym dużo miłości. Więc tak, myślę, że jeśli pojawi się okazja, byśmy zrobili to we właściwy sposób, to myślę, że byłoby to wspaniałe.

- Spout

Oczywiście do takiego spotkania potrzebowałby zgody wszystkich członków zespołu, ale on sam bardzo dobrze wspomina współpracę z resztą chłopaków. To też nie pierwszy raz, gdy o tym mówił - wspominał też o tym w wywiadzie dla Zane'a Lowe'a.

Harry Styles - Zane Lowe & Apple Music ‘Harry’s House’ Interview

One Direction się zjednoczy?

Cóż, ciężko przewidzieć, kiedy i czy tak naprawdę w ogóle dojdzie do zjednoczenia One Direction chociaż na jakąś chwilę, ale myślę, że zeszły rok pod tym względem bardzo pozytywnie nas zaskoczył.

Skoro doszło już do ponownego spotkania "Przyjaciół" i "Harry’ego Pottera", to czemu to samo nie mogłoby spotkać członków One Direction? Co prawda, pewnie trzeba będzie na to poczekać jeszcze pewnie jakieś dwadzieścia lat, ale lepsza taka perspektywa niż żadna, prawda?

Harry Styles on Spout Podcast

Źródło: Spout

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1