harry styles
Jak kupować bilety i nie osiwieć? Lifehacki, które mogą ci pomóc
Harry Styles łysy

Harry Styles to scamer? Fani twierdzą, że jest ŁYSY

Źródło zdjęć: © Harry Styles, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,09.11.2022 16:30

Czyżby Harry Styles przez ten cały czas nasz oszukiwał? Fani twierdzą, że mają dowody na to, że Styles jest łysy i nosi perukę. Co na to sam zainteresowany?

Harry Styles ostatnio nie ma najlepszej passy. Jego występy w filmach zostały skrytykowane przez recenzentów. Twierdzili, że piosenkarz "gra jak drewno". To chyba jednak nie koniec kłopotów wizerunkowych Stylesa.

W sieci pojawiła się plotka dotycząca jego wyglądu. Czy Harry Styles tak naprawdę jest łysy i nosi perukę? Piosenkarz skomentował sprawę i powiedział, jak jest naprawdę.

Czy Harry Styles jest łysy?

Gdy na plotkarskiej stronie "DeuxMoi’ pojawiły się informacje dotyczące tego, że Styles wyłysiał, niewielu wierzyło, że to prawda. W sieci pojawiły się jednak filmiki, które sprawiły, że wielu fanów i fanek artysty zaczęło się zastanawiać, czy Harry nie nosi peruki.

trwa ładowanie posta...

Wszystko przez wideo z TikToka, na którym widać, jak grzywka Harry’ego się unosi. Poza tym na innym filmie, który możecie zobaczyć na TikToku, było pokazane, jak Styles podnosi sobie dłonią tył włosów do góry. Myślicie, że to nic takiego?

Cóż, niektórzy twierdzą, że to są właśnie dowody na łysinę artysty. Jedna tiktokerka nawet przerobiła zdjęcia Stylesa i pokazała, jak wyglądałby, gdyby rzeczywiście był łysy. Uprzedzam tylko, że tego nie da się odzobaczyć.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles komentuje swoją łysinę

Do sprawy odniósł się już nawet sam Styles. Artysta w rozmowie z " The Rolling Stone" przyznał, że rzeczywiście słyszał o tej teorii od swojego przyjaciela Toma Hulla i w zasadzie trochę go ona bawi. Zdementował plotki mówiąc, że skoro jego dziadek nie był łysy, to i on nie będzie.

- Hull ma na tym punkcie kompletną obsesję. Nie przestaje wysyłać mi wiadomości o próbujących udowodnić, że jestem łysy. Jak to jest z łysieniem? Przechodzi z pokolenia na pokolenie, prawda? Jeśli twój dziadek jest łysy, to ty też w przyszłości będziesz łysy? Cóż, mój dziadek nie był łysy, więc trzymajmy za mnie kciuki - powiedział w wywiadzie Styles.

Złośliwi mogą stwierdzić, że ta argumentacja Stylesa nie jest żadnym dowodem, bo nie powiedział wprost, że nie jest łysy. Trzeba jednak przyznać, że filmiki poświadczającego o jego łysinie i peruce również nie są przekonujące, więc to najpewniej po prostu kolejna teoria spiskowa.

trwa ładowanie posta...

Źródło: PopBuzz, Rolling Stone

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
puokam2003,zgłoś
A kto to jest ten cudak?
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Wykłady z Harry'ego Stylesa i Beyoncé? Na tych uczelniach są naprawdę