Google będzie miało swój ChatGPT. Kiedy się pojawi?
Google pozazdrościło OpenAI, czyli twórcom chatbota ChatGPT, który przy pomocy sztucznej inteligencji tworzy dowolny tekst. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku dostaniemy od Google wyszukiwarkę z funkcjami chatbota.
ChatGPT to jedno z bardziej dostępnych i popularniejszych narzędzi bazujących na sztucznej inteligencji. Dzięki niemu możecie napisać esej, rozprawkę, wierszyk i dowiedzieć się, że poseł Konfederacji Krzysztof Bosak mógłby być dumnym gejem.
- 2 dolary na godzinę oglądanie zoofilii. Tak powstał ChatGPT
- ChatGPT. Sztuczna inteligencja nie zawsze umie w logikę
- Biblię napisała sztuczna inteligencja? Tak twierdzi OpenAI
- Sztuczna inteligencja napisała próbną maturę. Wynik zaskakuje
- ChatGPT zakazany w szkołach w Nowym Jorku. Pisał sprawdziany za uczniów
Niedługo ChatGPT będzie miał jednak konkurencje. Google w tym roku planuje wypuścić swoje narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję.
Sztuczna inteligencja od Google
Jak informują "Wirtualne Media" zespół Google doszedł do wniosku, że ChatGPT stanowi dla wyszukiwarki poważną konkurencję. Firma obawia się, że ludzie przestaną szukać informacji w wyszukiwarce Googla i zaczną wyszukiwać ich za pomocą sztucznej inteligencji. "The New York Times" powołując się na anonimowe źródło, podał nawet, że Google ogłosiło w firmie "kod czerwony" i omawia strategię, która miałaby pomóc w poradzeniu sobie z popularnością ChatGPT.
Anonimowe źródło "The New York Times" podaje, że w tym roku Google zamierza wypuścić 20 nowych produktów, które będą się opierały na sztucznej inteligencji. Wśród nich ma się znaleźć odpowiedź Google na ChatGPT i najprawdopodobniej będzie nią nowa wersja wyszukiwarki z funkcjami chatbota.
Czemu Google potrzebuje sztucznej inteligencji?
Możliwe, że Google zaprezentuje swoje produkty oparte na sztucznej inteligencji w trakcie konferencji dla deweloperów, która odbędzie się w maju. Miejmy nadzieję, że w trakcie pracy nad produktami, w przeciwieństwie do ChatGPT, zespół Google nie wykorzysta pracy nisko opłacanych pracowników z Afryki, każąc oglądać im zoofilie.
Odpowiedź Google na popularność narzędzia ChatGPT jest dość oczywistym ruchem. W końcu sztuczna inteligencja coraz intensywniej wchodzi do naszego życia. W styczniu a App Store pojawiła się nawet aplikacja, która pozwala rozmawiać ze zmarłymi.
Dzięki "Historical Figures" można pogawędzić chociażby z Królową Elżbietą II, ale trzeba dodać, że ten chatbot już spotkał się ze sporą krytyką. Wszystko dlatego, że wśród rozmówców można znaleźć m.in. Adolfa Hitlera.
- Gdańsk: do WC tylko z nauczycielem, po telefonie do sekretariatu
- Podatki od działalność na OnlyFans? Jest stanowisko fiskusa
- "Świat według Kiepskich" z klocków LEGO. Zestaw hitem TikToka
- Sklep Moness by Monika Kociołek już otwarty. Jakie ceny?
- Pełnia Księżyca w Lwie w lutym. Co da nam Śnieżny Księżyc?
- "Twoje 5 Minut 2". Kim są uczestnicy? Podglądamy ich social media
- Pastor z TikToka twierdzi, że w piekle słychać Rihannę
- Mortalcio i Kartonii rozstali się. Fani winią Kingę Banaś
- Life Balance Congress. "Rytuał płacenia" podbija TikToka