Gimper kupił siłownię i klub sztuk walk "Hunter"

Gimper otworzył siłownię i szkołę sztuk walk. Klub Hunter ma oktagon

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.01.2023 12:00

Gimper otworzył klub sztuk walki i siłownię Hanter na warszawskim Ursynowie. Obiekt ma mieć swój własny oktagon. Czy warto odwiedzić miejsce prowadzone przez influencera?

Biznesy influencerów to niekiedy interesująca inicjatywa, która pozwala na rozwinięcie się twórcy. Ekipa ma swoje produkty spożywcze i sklep Ekipatonosi. Blowek miał sieć wirtualnych restauracji, a Isamu ma własne food trucki Giga Buła. To co teraz wymyślił jeden z najpopularniejszych twórców na YouTube?

Kim jest Gimper?

Tomasz Działowy, w sieci znany jako Gimper", był kiedyś uważany za kontrowersyjnego twórcę, ale kilka lat temu jakby spoważniał i tworzy spokojniejszy (oraz popularniejszy) content. Jest też fighterem Fame MMA, który w lutym stoczy kolejny pojedynek, tym razem z Czarkiem Jóźwikiem z duetu Abstra.

To koniec...

Gimper i jego nowa siłownia i klub Hunter

Teraz Gimber poinformował, że zdecydował się kupić, wyremontować i prowadzić wraz ze wspólnikiem własną siłownię oraz klub sztuk walki Hunter.

Twórca na YouTube opowiada, że remont zaniedbanego lokalu był wyzwaniem. Mamy kompletnie nową szatę graficzną, znanego partnera w postaci WK Dzika.

Największa zapowiedź, która może przyciągnąć potencjalnych fighterów, jest prosta: w klubie jeszcze w styczniu ma zostać wybudowany oktagon, taki sam, na którym walczy się podczas gal freak gightowych.

Klub i siłownia Hunter znajduje się na warszawskim Ursynowie - przy ul. Szolc-Rogozińskiego 11. MMA Fight Club jest otwarty od 2 stycznia.

trwa ładowanie posta...

Lokal jest otwarty w dni robocze od 7:00 do 22:30, a w weekendy od 9:00 do 16:00.

- Od 2 stycznia klub jest już otwarty i dostępny dla was. Niezależnie od tego, czy interesuje cię boks kick Boxing, Muay Thai, brazylijskie Jiu Jitsu czy MMA. A może chcesz wpaść do nas na siłownię? Gorąco zapraszamy do naszego klubu - opowiada na filmie Gimper.

Twórca zapewnił, że chce reinwestować wszystkie pieniądze w klub:

- Każdą złotówkę, którą zarobimy, będziemy reinwestować w klub, żeby go rozwijać. Przynajmniej taki jest nasz biznesplan na najbliższe wiele miesięcy - zapowiedział.

Zachęcam was gorąco do sprawdzenia filmu, ponieważ sam lokal po remoncie wygląda dość epicko.

Kupiłem SIŁOWNIĘ i KLUB SZTUK WALK w WARSZAWIE! 🥊

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1