popkultura
Tekst polskiej piosenkarki na maturze z polskiego. Artystka wątpi, że zdałaby egzamin
Ile Ekipa WK sprzedaje energetyków WK Dzik

Ile Ekipa WK sprzedaje energetyków WK Dzik? Liczby robią wrażenie

Źródło zdjęć: © Canva, Kolaż: Vibez, WK, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.12.2022 17:00

Ekipa WK rozwija się prężnie. Najpierw była to grupa influencerów fitnesiaków, a teraz… chyba zaczynają być jednym z największych potentatów na polskim rynku w kategorii producentów napojów energetycznych. Ich roczny obrót robi niesamowite wrażenie.

Na wstępie proszę: uważajcie na picie różnorakich energetyków w nadmiernej ilości. Wszystko jest dla ludzi i raz czasem nie zaszkodzi, ale napoje energetyczne zbyt często lub w nadmiarze mogą poważnie zaszkodzić.

Ekipa WK radzi sobie świetnie: ok. 800 tys. puszek miesięcznie

Już kilka razy mogliście przeczytać na łamach Vibeza o Ekipie WK, czyli grupie influencerów z kanału na YouTubie o tej samej nazwie.Chłopaki z Ekipy WK wypuścili na rynek kilka produktów. Swego czasu odkryliśmy, że ich wafle WK nie różnią się zbytnio od innego, popularnego produktu. Ale i tak były mega. Chociaż na Move Federation, Ekipa WK została tak lekko rozjechana przez zespół Tromby.

Przynajmniej WK może się pochwalić świetnymi wynikamibfinansowymi. W nowym odcinku "Dla Pieniędzy", prowadzący Paweł Svinarski odwiedził chłopaków.

Jak myślicie, ile miesięcznie schodzi ich najpopularniejszego produktu, czyli WK Dzika -energetyka? Sporo, bo około 800 tys. puszek miesięcznie:

- Ile miesięcznie sprzedajecie dzików i który smak sprzedaje się najlepiej? - zapytał prowadzący.

- Cały czas tych smaków dochodzi, więc ta statystyka... możemy ją uśrednić, że to jest 800 tys. puszek miesięcznie - odpowiedział Michał "Owca" Owczarek.

Usłyszeliśmy też, że Ekipa WK celowała w 10 milionów puszek sprzedanych w 2022 roku. Ale jak widać, dobiją "jedynie" do około 9,5-9,6 mln. Jak zauważyli, takie wyniki sprawiają, że mogą walczyć o piąte miejsce pod względem sprzedaży energetyków w Polsce. Trzeba pamiętać, że mamy takich gigantów na naszym rynku, jak Red Bull czy Monster.

trwa ładowanie posta...

Jaki obrót miesięczny ma WK? Ogromny

Sprzedaż puszek to jedno, jednakowoż sam obrót, który generują produkty WK to kompletnie inny temat do rozgryzienia. Paweł spytał się o obrót, który +/- wygenerowała ekipa.

- Mi się wydaje, że między 60-70 milionów - zdradził członek WK.

Inny podobnie mu wtórowali. Obrót nie równa się zarobkowi, ponieważ jest to kwota, która jedynie przechodzi przez ręce WK. Ba! Nawet to nie jest pojęcie tożsame z przychodem, więc nie myślcie, że chłopaki pływają w skarbcu wypełnionym złotem jak Sknerus McKwacz. Ale wynik jest do pozazdroszczenia!

WK ZDRADZA ILE ZARABIAJĄ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Będzie piąty sezon "Wiedźmina"? Informacje z dobrze poinformowanego źródła