popkultura
Hailey Biber w Paryżu. Miała spinę z pracownikiem restauracji
Sheeya, dziewczyna Gimpera o Only Fans: "jest dla to mnie jak kasa leżąca na ulicy, którą wystarczy pozbierać"

Sheeya, dziewczyna Gimpera, o Only Fans: "jak kasa leżąca na ulicy, którą wystarczy pozbierać"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.07.2022 15:30

Sheeya, dziewczyna Gimpera, wypowiedziała się o swoim koncie na Only Fans. Zdradziła, że zarobiła całkiem przyjemne pieniądze w zaledwie trzy miesiące.

Klauda "Sheeya" Kołodziejczyk, dziewczyna Gimpera, założyła trzy miesiące temu konto na portalu Only Fans.

Dla niewtajemniczonych: jest to miejsce, gdzie influencerzy, choć głównie influencerki, sprzedają dostępy do swoich "bardziej rozbieranych" czy "ostrzejszych" zdjęć. Wszystko naturalnie za gotówkę.

Only Fans: Sheeya zarobiła "prawie 50 tys." od momentu założenia

Sheeya to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalna polska influencerka ze swoim kontem na OnlyFans. Pomijam Queen of the Black, ponieważ to jest inna liga… w każdym możliwymi aspekcie, od mnogości kontrowersji, do poziomu sportowego. W sumie to obie panie są fighterkami. Kto chciałby zobaczyć pojedynek OnlyFans: Sheeya vs QotB? XD

Wracając. Klaudia w Q&A na swoim kanale wypowiedziała się na temat zarobków na OnlyFans. Powiedziała też, że dla niej są to pieniądze, które leżą na ulicy i wystarczy się po nie schylić.

No i powiem wam, że miesiące są bardzo różne, no bo wiadomo, że jak był jak było Fame MMA i był ten największy peak mojej popularności, gdzie moje media bardzo urosły. No to wtedy tych ludzi na OnlyFans też było najwięcej. Teraz z każdym miesiącem się to normuje - powiedziała.

Podsumowując łącznie: OF-a założyłam w kwietniu i przez trzy miesiące zyskałam z tego niecałe 50000 zł. OnlyFans pobiera bardzo duży procent, bo chyba 20 lub 25% - zdradziła Sheeya.

trwa ładowanie posta...

Uśredniając: przy założeniu, że zarobiła okrągłe 50 tys. zł w trzy miesiące, jej miesięczna wypłata z Only Fans to około 16,7 tys. zł. Z tłumaczeń influencerki wynika, że wynik w tym momencie jest trochę niższy przez spadek zainteresowania.

Jeżeli nawet Sheeya miałaby zarabiać "tylko" z 8 tys, zł na miesiąc, jest to nadal genialny wynik, jak za wrzucanie kilku fotek.

Jeżeli znowu pojawią się komentarze w stylu "ha tfu na Only Fans"

Na pewno zaraz pojawią się komentarze, które starają się uderzyć w osoby z kontem na Only Fans. Ale jest jedna, bardzo ważna rzecz: mamy wolny rynek, a prawo tego sposobu zarobkowania nie ogranicza. Jeżeli tylko Sheeya ma popyt na swoje "pikantniejsze" fotki, to dlaczego nie mogłaby wykorzystać tego?

Sama zainteresowana mówi o tym wprost:

Jak czasami właśnie dostaję pytania: po co mi OF? Czemu się sprzedaje? Ja mam w niektórych aspektach dosyć pragmatyczne podejście do życia i uważam, że skoro mi to nie przeszkadza, jestem ok z tym, nie czuję się źle, nie czuję że się sprzedaje, że sprzedaje moje ciało czy cokolwiek i nie czuję się jak produkt [...] to czemu mam tego nie robić? Nie boję się ostracyzmu społecznego, więc tym bardziej jakby OF jest dla mnie jak taka kasa leżąca na ulicy, którą wystarczy pozbierać - i właśnie tam ją zbieram - powiedziała wprost.

Zarabia sporo grosza, robi to, co lubi, a co najważniejsze: jej decyzją jest, aby posiadać OF-a. Ba! Jej partner, Gimper nawet cieszy się z tego.

trwa ładowanie posta...

Na pewno Sheeya jest świadoma tego, że takie zdjęcia pozostają w sieci na długo. Bo to jest jedyny "minus" takiej pracy. Ot, trzeba się liczyć z tym, że trudniej będzie wymazać taką przeszłość. Chociaż miejcie to na uwadze, że Klaudia nie pokazuje żadnej golizny na OF. Tylko "ostrzejsze" fotki!

ILE ZAROBIŁAM NA OF? | SZCZERE Q&A

Źródło: YouTube (Sheeya)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 26
  • emoji kupka - liczba głosów: 92
Komentarze (0)
arrow
"Krzysztof miał taki system". Montażystka Gonciarza przerywa milczenie